80 nap alatt a Föld körül (2004)

Around the World in 80 Days

Timon   2019. 11. 19.

Egymagában igazából fantasztikus látványtervezés,rendezés a film,nem beszélve a színészi munkáról.A hangulat megidézése is viszonylag jól helytállt. 10/9

rbernadett   2015. 10. 05.

Nem értem miért húzták le ezt a filmet annyira, szerintem nagyon szórakoztató feldolgozása a történetnek. Kimondottan szombat vagy vasárnap délutáni kikapcsolódás.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Kellemes kikapcsolódás. Látványos és izgalmas kalandfilm és nagyon tetszett hogy ilyen szép tájakat vontak bele a filmbe. A színészgárda és az akciójelenetek is nagyon látványosra sikerültek. Érdemes megnézni mindenképpen.

VFTS   2016. 07. 26.

Szerintem nézhető a film, bár vannak benne túl erőltetett részek. Jackie Chan verekedős jelenetei sem ebbe a filmbe valók tovább a bolondos feltaláló sem a legjobb megnyilvánulása a rendezői szabadságnak.

NFG   2018. 03. 30.

Régen többször is megnéztem! Számomra nagyon élvezhető volt! Vicces és izgalmas kalandfilm lett! A több feldolgozás közül szerintem ez a legjobb! Én csak ajánlani tudom!

goat2000   2016. 11. 13.

Jackie Channek van néhány filmje, és szerintem ez is közéjük tartozik. A történet nem túl bonyolult, a karakterek nagyon jók és a film témája is úgy gondolom, hogy jó ötlet .

adamkatka   2016. 10. 07.

Igazi klasszikusnak számít nálam már a film. Elsőre nem volt nagyon csábító számomra, de aztán elkezdtem nézni és egyre inkább megfogott és lekötötte a figyelmemet. Jópofa, vicces, kalandos. :-)

A filmet Németországban, Thaiföldön, Kínában és az Egyesült Államokban forgatták.

Will Forte mozifilmes bemutatkozása.

Johnny Knoxville is benne lett volna a filmben, mint san francisco-i csavargó, de időpont egyeztetési problémák miatt visszamondta azt.

Arnold Schwarzenegger kormányzóvá választása előtti utolsó filmje.

Az volt első alkalom, hogy Luke Wilson és Owen Wilson testvéreket játszottak a filmvásznon.