80 nap alatt a Föld körül

Around the World in 80 Days

2023.08.26 Ergit

Lehet, hogy nem adja vissza a regény egyes elemét, de számomra igazán kalandos, néha képtelenséget felvonultató (ez kicsit Vernére hajaz), szerethető film!

2015.10.05 rbernadett

Nem értem miért húzták le ezt a filmet annyira, szerintem nagyon szórakoztató feldolgozása a történetnek. Kimondottan szombat vagy vasárnap délutáni kikapcsolódás.

2019.11.19 Timon

Egymagában igazából fantasztikus látványtervezés,rendezés a film,nem beszélve a színészi munkáról.A hangulat megidézése is viszonylag jól helytállt. 10/9

2019.07.25 Ms. Akárki

Kellemes kikapcsolódás. Látványos és izgalmas kalandfilm és nagyon tetszett hogy ilyen szép tájakat vontak bele a filmbe. A színészgárda és az akciójelenetek is nagyon látványosra sikerültek. Érdemes megnézni mindenképpen.

2016.07.26 VFTS

Szerintem nézhető a film, bár vannak benne túl erőltetett részek. Jackie Chan verekedős jelenetei sem ebbe a filmbe valók tovább a bolondos feltaláló sem a legjobb megnyilvánulása a rendezői szabadságnak.

2018.03.30 NFG

Régen többször is megnéztem! Számomra nagyon élvezhető volt! Vicces és izgalmas kalandfilm lett! A több feldolgozás közül szerintem ez a legjobb! Én csak ajánlani tudom!

2016.10.07 adamkatka

Igazi klasszikusnak számít nálam már a film. Elsőre nem volt nagyon csábító számomra, de aztán elkezdtem nézni és egyre inkább megfogott és lekötötte a figyelmemet. Jópofa, vicces, kalandos. :-)

2016.11.13 goat2000

Jackie Channek van néhány filmje, és szerintem ez is közéjük tartozik. A történet nem túl bonyolult, a karakterek nagyon jók és a film témája is úgy gondolom, hogy jó ötlet .

2016.01.23 pqrs

Pont azt vesz el a feldolgozás során, ami a legfontosabb volt a regényben: Fogg angol hűvössége és pontossága. Ehelyett kapunk egy bolondos feltalálót. A Jackie Chan féle humort én már régen nem értékelem. Egy örök klasszikust így feldolgozni: bármilyen büntetést megérdemel a rendező.

2021.05.18 n,n,n

Fantasztikus és tanulságos. Nagyon jó poénok, szerintem a regény legkirályabb feldolgozása. Nem értem, miért adtak rá ilyen alacsony pontozást. Nekem bejött.

2021.08.31 freeman

Király film.