ÖcsiKém

ÖcsiKém

Agent Cody Banks

Cody látszólag egyszerű hétköznapi srác. Hadilábon áll a matekkal, és ügyetlen a lányokkal. Senki sem sejti, még a családja sem, hogy valójában rátermett legényke: a CIA új programja jóvoltából õ Cody Banks, a titkos tini ügynök. Az álcázott nyári táborokban kapott kiképzésen a legújabb technikákkal is megismerkedett. Úgy vezet, mint egy autóversenyzõ, jártas a tudományokban és nagyon erõs. Elsõ küldetése Dr. Connors lányának meghódítása. Közel kell férkõznie ugyanis az apja kutatási eredményeihez, amelyre egy bűnbanda vetett szemet. Ennek segítségével akarják leigázni a világot.

Rendező: Harald Zwart
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2004.04.20.

2019.05.26 Ms. Akárki

Egész jó tinifilm volt régen, de mai szemmel már nem annyira tetszett sajnos. Egyszernézős és egyszerű történet, bár igaz nagyon jó kis színészpalántákkal. Egyszer azért érdemes megnézni, mert izgalmas történet disney felhanggal.

2016.01.10 alexxx

A SPY KIDS sikereire építő film bűnös módon megölte az izgalmakat, pedig tűrhető családi mozi lehetett volna. De nem lett...

2018.01.03 edessszilvia

Nagyon gyenge, hiteltelen és gagyi vígjáték, a szereplők nem igazi jó karakterek, hanem sablonosak és unalmasak, akár a cselekmény. Fordulatok és jó poénok nincsenek.

2014.11.23 ordas

Hillary Duff szép darab, de nekem egész más ízlésem van, csak azért néztem mert nem volt más a tv-ben, így hála ennek a filmnek lemondhatok másfél óráról az életemben.