ÖcsiKém (2003)

Agent Cody Banks

ÖcsiKém
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Egész jó tinifilm volt régen, de mai szemmel már nem annyira tetszett sajnos. Egyszernézős és egyszerű történet, bár igaz nagyon jó kis színészpalántákkal. Egyszer azért érdemes megnézni, mert izgalmas történet disney felhanggal.

alexxx   2016. 01. 10.

A SPY KIDS sikereire építő film bűnös módon megölte az izgalmakat, pedig tűrhető családi mozi lehetett volna. De nem lett...

edessszilvia   2018. 01. 03.

Nagyon gyenge, hiteltelen és gagyi vígjáték, a szereplők nem igazi jó karakterek, hanem sablonosak és unalmasak, akár a cselekmény. Fordulatok és jó poénok nincsenek.

ordas   2014. 11. 23.

Hillary Duff szép darab, de nekem egész más ízlésem van, csak azért néztem mert nem volt más a tv-ben, így hála ennek a filmnek lemondhatok másfél óráról az életemben.