Én, a kém

Norbert93   2019. 07. 12.

Emlékszem hazánkban nagy hírverést kapott a film, tekintettel arra, hogy több jelenetet Budapesten vettek fel, s a mai filmekkel ellentétben a cselekményének ezen része is fővárosunkban játszódik. Nos ebben a vonatkozásban a filmmel kapcsolatos érdekességeknek vége is szakad, mert a film teljes mértékben unalmas, jellegtelen és egysíkú. Egyszer megnézi az ember, ám többször nem érdemes.

penzesisti   2017. 08. 26.

Nagyon tetszett az Én, a kémben Eddie Murphy és Owen Wilson párosa. Vicces, pörgős, klassz vígjáték. Ötletes, mozgalmas, tele nevetéssel, poénnal, mimikával.

Gwen   2017. 07. 24.

Kis srác koromban láttam ezt a filmet, amikor megjelent. Akkor nagyon bejött, hihetetlenül sokat nevettem rajta, és bár még most is egy olyan filmnek tartom, amit bármikor meg lehet nézni, hát szerintem az igényesebb nézőknek egyszerűen nem fog bejönni.

miki   2015. 10. 15.

Hogy Malcolm McDowell mit keresett ebben a filmben azt máig nem értem. Hihetetlenül nagy színész, egyáltalán nem neki való ez a műfaj. Bár Owen Wilsonról is ez a véleménye, Eddie Murphy jópofa mint mindig, de szerintem ez a filmje egy kicsit kifulladt.

Malcolm McDowell
Owen Wilson

A kutya az utolsó jelenetben Famke Janssen színésznő kutyája, Licorice.

Will Farrell adja az elnök hangját, amikor Kelly Robinsonnal beszél telefonon.

Darren Shahlavi a rendező kérésére kb. 13,5 kg-ot fogyott, hogy a bokszolós jelenetben, ugyanolyan súlyú legyen, mint Eddie Murphy.