Közösség

Vélemény:

 

65 Én, a kém

(2002)

Még egy kicsit jobb is mint 4-es....

 
SaSa   2026.06.23 21:40
0

Szerintem láttam már 3x is 20 év alatt. De néha jó elővenni. Kifejezetten szórakoztató film, még akkor is, ha Owen Wilson nem tartozik a kedvenceim közé. Jó, Eddie kicsit túltolja néha az idétlenkedést, de ez nem egy komoly film. Belefért ennyi. Jó volt látni a budapesti helyszíneket. Kifejezetten felüdülés volt, hogy az akciójelenetek nem CGI-jal voltak megcsinálva. Manapság annyira gagyira sikerülnek emiatt a filmek... Aztán ott van Famke Janssen, aki ekkoriban igazán mutatós volt! És hiába láttam többször a filmet, Rékasi Károlyékat nem szúrtam ki korábban, csak most először. Jó, nem volt hatalmas szerep, de akkor is menő. Rékasinak még szövege is van. Annyira jó, mint amikor a Vörös zsaru - Schwarzenegger - filmben fedeztem fel a magyar színészeket :-) Én most is jól szórakoztam rajta. A fiam szerint is szórakoztató film, úgyhogy bátran ajánlom a 16 éves korosztálynak is :-)