Az óriásölő (2013)

Jack the Giant Slayer

freeman   2021. 08. 18.

Király film.

indingo   2017. 04. 10.

Tetszetős mese, már többször láttam. Nem egy eget verő történetű film, de teljesen élvezhető. Pici humor van benne és jó a szereposztása is. Az óriások jó randák.

Deku   2017. 09. 24.

Nagyon ígéretesen kezdett a film, konkrétan örültem, hogy végre ennyire izgalmas darabot fogtam ki. Aztán az egész átcsapott egy nagyon néző vadász üzemmódba ami nem állt jól neki.

Orosz István   2016. 05. 27.

Elég jó kis filmet csináltak ebből a kis népmeséből. A látvány minden ott volt. Igazából nekem nagyon tetszett. Ez egy jó feldolgozás. Le a kalappal egy ezeréves gyerekmeséből ilyen jól kihozni. Egy két humor található benne. Az óriások jól kidolgozva.

Szilonka   2020. 02. 17.

Nicholas Hoult egy olyan tehetséges srác. Ez pont nem az a film, ahol a tehetségét meg tudja megmutatni, de jó kis kalandfilm.

Norbert93   2018. 07. 20.

Az előzetes alapján nagyon vártam a filmet, de amikor leültem elé borzalmas nagy csalódás fogadott. Nulla történet, nulla forgatókönyv és nulla fordulat. Gyakorlatilag egy összecsapott humbug az egész film.

harnas1207   2018. 12. 05.

Érdekes film, nagyon rossznak hittem és volt egy pont, amikor majdnem ki is kapcsoltam a tv-t. De aztán a történetbe bekerült pár fordulat és le tudott kötni a maradék időre. Sokat azért ne várjunk tőle.

A film készítői majdnem 200 millió dollárt tapsoltak el, hogy létrejöhessen ez a film.

(gazsika1978)

Stanley Tucci a szerep kedvéért egyszer- kétszer megvillanthatta brit akcentusát.

(gazsika1978)

A filmben kétszer is látható egy arany hárfa, ami az eredeti meséből származik.

(kázsé)

Stanley Tucci volt az egyetlen nem brit tagja a stábnak, ennek ellenére brit akcentussal beszélt, mert mindig is el akart játszani egy brit szerepet.

(kázsé)

Nicholas Hoult volt Bryan Singer első választása a szerepre, mivel olyan jól kijöttek az X-men forgatásán is.