Sárkányszív (1996)

DragonHeart

Sabnock Sanatory   2018. 08. 20.

Rob Cohen megálmodta és megcsinálta...Quaid lehozta a karaktert.és mi pedig megnézzük...nem egy nagy szám,de aranyos kis fantasy...érzelem, és küzdelem...jó és rossz harca....

Deku   2017. 10. 23.

Nem lett egy igazán nagy szám film. Voltak sokkal jobbak is amiket láttam már. Ez itt persze nem egyértelműen negatív dolog mert néha kell ilyen is. Voltak gyengébb pontjai a filmnek talán csak emiatt nem mondhatom egyértelműen jónak.

HercegPeter   2016. 12. 04.

Aranyos, kedves film tele érzelemmel. A vége pedig az egyik legmeghatóbb filmes pillanat számomra. Sinkovits Imre az egyik kedvenc szinkronhangom, de talán itt a legjobb. Nagyon sajnálatos az, amit folytatás néven műveltek. Minden szempontból zuhan a... több»

Norbert93   2018. 07. 26.

Szerethető és érzelmes film, abból a korszakból mikor még nem volt agyontolva minden fantasy CGI effektekkel.

Norbi   2018. 07. 24.

Ez esetben azt jelenti nálam itt az átlagos, hogy egyszer éppen hogy meg lehet nézni. A történet nem a legrosszabb, viszont a karakterek, és az egész rendezés nem tetszett, sem a díszletek..

hell.l   2016. 05. 08.

A Sárkányszív filmek közül ez az egy, ami jónak mondható. A története, karaktere rendben van és a sárkányt valami eszméletlen jól megalkották, talán pont ő aki feldobja a filmet.

Balint   2016. 02. 13.

A Jurassic Park után és annak trükkjeivel készült fantasy ami akkoriban igen csak ritkaság számban ment, szerethető karakterekkel és megható történettel, igazán szerethető darab ;)

A sárkány összesen 23 percet látható a filmen.

(magyaristvan)

Draco sohasem fúj tüzet a szájából csak az orrlyukából.

(magyaristvan)

Liam Neesont vették fel eredetileg Bowen szerepére, de a stúdió nem volt meggyőződve róla, hogy elmenne akcióhősnek.

(kázsé)

Ebben a filmben Jason Isaacs játszik, és egyik főszereplő neve Draco, akárcsak a Harry Potter filmekben.

(kázsé)

Dennis Quaid eltörte az egyik ujját az egyik vívásjelenet közben.