Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Robinson76   2020. 03. 26.

Gyermekkorom alapműve

Magyar? Népi? Mese? Mi kell még? Nem a legszebben rajzolt, nem is igazán trendi, kicsit el is járt felette az idő...de kit érdekel? Lebilincselő, felejthetetlen népmesei történeteket dolgoz fel ötletesen és a mesék eredeti humorát egy kis képi humorral fűszerezi. Kiemelném a mesemondó, Szabó Gyula jellegzetes orgánumát és stílusát, amire nincs jobb szó: egyszerűen tökéletes!

indingo   2019. 05. 20.

Nem finomkodtak a témákkal kapcsolatban. Sokszor pajzán mese, amibe minden belefért. A megjelenítése egyedi és ezer közül is felismerhető.

Orosz István   2017. 07. 23.

Na ez az amit gyerekként nagyon vártam, öt perces történetek viszonylag egyszerű de tökéletes rajzolással. A minden rész elején elhangzó fülbemászó zene is nagyon odaillik.

Thibo84   2016. 06. 24.

Vicces, ugyan akkor tanulságos mesék.

babsy88   2015. 01. 23.

Legjobb mesék gyűjteménye, amit még most felnőtt fejjel szívesen megnézek, és a mai gyerekeknek is illő lenne ismerni őket. A mesélő hangja teszi még jobbá. Kedvenc részem a Róka és a sajt. :)

Edii   2015. 09. 16.

A mai napig imádom ezeket a meséket, tanulságos és nagyon szeretni való történetek!

Yosihiro   2017. 12. 13.

Ha lehet magyar mesék sorozatok közül kiemelni akkor ez mindenképp a top 5-ben kell lennie. Egyszerűen zseniális megunhatatlan.