Szahara
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Klasszikus kincsvadászos film zseniális történettel és szereplőgárdával. Kifejezetten tetszett, hogy nem csupán a kincset keresik, hanem azt is, hogy mi az amivel a vizet mérgezik, így legalább nem csak a pénz után futnak önös érdekből az egész filmben.

harnas1207   2019. 03. 04.

Ritka gyenge kalandfilm. A múmia és az Indiana Jones filmek között helyezkedik el színvonal alapján. Az erős szereplőgárda ellenére is alig nézhető.

Norbert93   2018. 07. 18.

A romantikus, kincskereső kalandfilmek megerőszakolása. Gyenge, erőltetett és unalmas.

NFG   2018. 03. 28.

Nekem jó ideig ez volt az egyik kedvenc kalandfilmem! Jobbnál jobb színészek játszanak benne, valamint számomra izgalmas és néha kissé humoros összképet alkotott!

Enccso   2015. 06. 29.

Ez egy jó kis kalandfilm, nem sok hasnoló műfajú film készül mostamság, szóval nekem üdítő volt megnézni. Humoros, szellemes, izgalmas, nem várok többet az ehhez hasonló filmektől, így pedig jó kis szórakozás.

William H. Macy
William H. Macy
Rainn Wilson
Matthew McConaughey

68 személy veszti életét a filmben.

(Norbi)

A színészek tevegelés órákat vettek, hogy megfelelően tudjanak játszani.

(kázsé)

A készítők eredetileg Tom Cruise-t vagy Hugh Jackmant szerették volna a főszerepre.

(kázsé)