Streetfighter - Harc a végsőkig (1994)

Street Fighter

Wes Studi
Ming-Na Wen
Byron Mann
Andrew Bryniarski
Andrew Bryniarski

elekm90   2021. 02. 24.

Ahogy a Mortal Kombat filmek esetében, itt is rá kellett jönnöm, hogy a gyerekkori "wow" élmények mögött nem sok tartalom volt. Azon túl, hogy láthattam a videojátékból ismert karaktereket, egy rossz film volt, ami még a 90-es évek akciófilmes mércéjével is bugyuta.

Yosihiro   2016. 05. 22.

Háát hogy is jellemezzem a filmet egyszerűen nem sikerült jól. A történet talán még elmegy de maga film lapos lett talán egy nézésre érdmes de több nem is rgad meg az emberben szerintem ez nagy bukás volt :)

Norbert93   2019. 04. 13.

Csak azért bocsátok meg magamnak, amiért szerettem ezt a filmet, mert kb. 7-8 éves lehettem. A videojátékok sem akkor, sem most nem tudtak összerakni egy épkézláb, önmagában is értékelhető filmet.

LionelMessi10   2018. 07. 05.

Összességében egy jó kis akciófilm lett, elég pörgős jelenetekkel. Van Damme hozza a szokásos formáját, mindemellé elég látványos izomzattal rendelkezik a filmben. Elfogult vagyok a 90-es évek beli akciófilmekkel, mivel nagyon szeretem az akkori alko... több»

stevepisti   2020. 08. 05.

90-es évek

Szerintem egy teljesen korrekt filmet láthattunk. JCVD itt még elemében volt a harci jelenetekkel, jól hozta az amerikai hőskatona szerepet. Minogue kisasszony is egész jól ügyeskedett a szerepében. Jóval később tudtam meg, hogy a Bisont játszó Raul Julia játszott az Addams Familyben is, engem meglepett.

veresszsoltika   2017. 10. 18.

Nem tetszett mert nevetségesen gagyi és butító film, nulla mondanivalóval és amatőr színészi gárdával. Nincs tartalom és nem okozott maradandó élményt.

35 millió dollárból hozták ki a filmet, 99,5 millió dollár bevételt termelt.

(LionelMessi10)

A filmet Raúl Juliának ajánlották, aki nem sokkal a film elkészülte után hunyt el.

Jean-Claude Van Damme-ról kiderült, hogy drogproblémákkal küzdött a forgatás alatt, és házasságtörő viszonya volt Kylie Minogue-gal.