Az őserdő hőse (1997)

George of the Jungle

Bazzzsi   2020. 10. 07.

Én annyira nem találtam viccesnek a filmet, holott nagyon bírom Brandon Frasert. Sok jelenet inkább kínos volt, mintsem vicces.

Sabnock Sanatory   2020. 07. 13.

Fraser itt jól hozta a lebutított Tarzant.Vicces jelenetekkel tarkított családi mozi,de nekem semmi extra,vagy megjegyezhető nem volt benne.Nagyon közepes alkotás.

babsy88   2016. 08. 06.

Jó vígjáték, vicces jelenetekkel, jó a történet, egyszer meg lehet nézni.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Jópofa vígjáték. Gyerekkorom egyik kedvence. A nyitó dalára még mindig emlékszem és eszembejut, ha csak szóbakerül a film. Brendan Fraser-nek nagyon jól állt ez a szerep. Klasszikus kalandfilm remek humorérzékkel.

Kicc   2016. 02. 25.

Hát ez sem egy mai film! :D Viszont így, közel húsz év távlatából is élvezhető, és bár mostanában nem adják túl gyakran tévében, ha véletlenül belefutok, még mindig nagyon szívesen huppanok le a tévé elé, hogy megnézzem. Az eredeti Tarzan történetet ... több»

habtündér   2015. 03. 26.

Sok vicces rész van benne - bár az én ízlésemnek némelyik inkább szimplán gusztustalan. Gyerekként többször is megnéztük tesóimmal,és pár részletet olykor fel is emlegettünk belőle. Brandon Fraser nagyon..átélte a szerepét:D egyetértek szlicával: családi filmnek szerethető:)

szlica   2015. 03. 01.

Vicces Tarzan paródia. Kicsit mármár túlságosan is lebutított főhős. De nagyon szerethető. Igazi kis családi film.