Hat nap, hét éjszaka (1998)

Six Days Seven Nights

Sabnock Sanatory   2019. 09. 08.

Engem kikapcsolt,és megnevettetett.Vidám kis kalandfilm,tele mókás,és humoros jelenetekkel. Mindenki szuper benne. Anna Heche nem a kedvencem,de itt tetszik.

indingo   2019. 03. 25.

Egzotikus táj, kaland, kalózok és hát romantika; mi is kellene más, hogy jól szórakozzunk egy kedves kis filmen.

rbernadett   2015. 10. 17.

Nagyon szórakoztató és szerethető vígjáték, nem értem, hogy miért húzták le ennyire.

Deku   2017. 12. 23.

Nem sok hiányzott hozzá, hogy akár megüssön egy elégséges szintet, a banális hibák sajnos lehúzták. Kár hogy csak ennyit sikerül belepréselni a filmbe mert lehetett volna még benne erő, igazán jó alkotás lett volna ha nem szúrják el ennyire amennyire tették is.

HETEDIK   2018. 07. 17.

Egy aranyos kis limonádé. Harrison Ford jutalomjátéka megfűszerezve egy kis szerelmi szállal és néhány viccesebb jelenettel, no meg a nem akármilyen helyszínnel. Kellemes kikapcsolódás bármikor.

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Remek kalandfilm. Gyönyörű tájak és romantikus filmnek sem utolsó. Imádtam, ahogy egymás idegeire mennek a nővel, de azért a végén csak egymásba szerettek. Harrison Ford-ot imádom és itt is hozta a formáját.

Lonka   2017. 07. 27.

A nő nyafogása és bénázása kifejezetten jól állt a filmnek. Ízléses volt az egész történet és olykor humoros is. A szereposztás is csak dobott rajta.

Gwyneth Paltrow, Minnie Driver, Kristin Scott Thomas, Cameron Diaz, Melanie Griffith, Uma Thurman és Elizabeth Hurley egyaránt szóba jött Robin szerepére.

Harrison Ford Julia Roberts helyett maga választotta Anne Heche-t a női főszerepre.