Bolondok aranya

Bolondok aranya

Fool's Gold

Ben a világ legpechesebb kincsvadásza. A felesége, Tess belefáradt, hogy a férje házasságuk nyolc éve alatt sikertelenül hajszolta a Királynő Hozományaként elhíresült kincset, amely 1715 óta a tenger fenekén hever. A férjével és az álomkergetéssel való szakítás után Tess fedélzetmester lesz egy luxusjachton. Ugyanekkor Ben biztos nyomra bukkan. Jobb híján fellopódzik exneje új munkahelyére és megpróbálja rávenni Nigel Honeycutt-tot, az unatkozó iparmágnást, hogy együtt induljanak kincsvadászatra. Azt azonban nem köti az orrára, hogy nemcsak ők pályáznak a kincsre.

Rendező: Andy Tennant
Forgatókönyvíró: John Claflin, Daniel Zelman, Andy Tennant
Premier (HU): 2008.04.10.

2022.02.10 dailyfilmsan

Nem egy kiemelkedő, klasszis vígjáték, én mégis imádom, mert az a karibi hangulat, amit áraszt magából, már az jókedvre tud deríteni. Nem egy túlgondolt sztori, de érdekes a maga módján. Egy gyenge Uncharted kincskeresős, bohókás koppincs.

2019.03.30 indingo

Matthew McConaughey és Kate Hudson nem a legjobb közös filmje. A története elég kiszámítható, de legalább a helyszín szemkápráztató.

2019.07.28 Ms. Akárki

Matthew McConaughey nem igazán kedvelem és stílusban, látványban is nagyon hasonlóra sikerült ez a film mint a Szahara, így nem igazán nyerte el a tetszésemet. Egyszernézős romantius kincskeresős kalandfilm.

2018.04.16 Filmelemző

Jókedvcsináló film a maga könnyed stílusával, McConaughey ökörködéseivel és Kate Hudson szexi lazaságával. Habkönnyű vígjáték gyönyörű tájakkal egybites sztorival, bugyuta konfliktusokkal. Én jól elvoltam vele, de összességében csak közepes. Értékelésem: 6 / 10 pont.

2018.03.28 NFG

Engem jól el tudott szórakoztatni! Szép és érdekes kalandfilm lett! Máskor is láttam már Kate Hudson-t és Matthew McConaughey-t együttműködni és az is nagyon jó lett!

Twisted Metal
Gen V