Rossz társaság

Dragan Mićanović
Peter Stormare
Gabriel Macht
Chris Rock

Amikor egy Ivy League-en végzett CIA-ügynököt egy akció során megölnek, a titkosszolgálat felveszi az ikertestvérét (Chris Rock).

(nagymarti82)

Rendező: Joel Schumacher
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Csehország
Premier (HU): 2002.08.29. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.04.06 Lóri Ádámcsik

Átlagos

Jól indul, de a közepétől kicsit unalmas lesz a film, nem kötötte le a figyelmemet.

2020.05.02 uniterra

Mintha csak Eddie Murphy kelt volna eletre. Hogy a fenebe kerult Hopkins egy ilyen filmbe, nagyon kellett a zsozso. Rohadtul idegesito volt a neger srac, vegig irritalt az elcseszett bohozat figuraja, ami semmikepp sem illett ehhez a temahoz. Az egesz egy halom kaki. Meglatom ezt a neger figurat szerepelni mas filmben tuti meg sem nezem.

2022.02.04 Gyorvik

Infantilis alaptörténet, érthetetlen - de rendkívül érdekfeszítőnek beállított - konfliktushelyzet. Anthony Hopkins filmográfiájának mélyrepülése, teljesen távol áll tőle a karakter, még ha valaha volt egy A bárányok hallgatnak is. A film az újkori hollywoodi mozihoz "méltó".

2015.04.25 bocerkaa

Bár összességében nem volt egy rossz film, mégis azért kiemelném, hogy szörnyen idétlen humora van a történetnek. Nem tud működni egy ilyen abszolút marconaképű maffiózókkal teletűzdelt történetben. Az egész valahogy olyan karakteridegen.

2015.08.07 Jackob

Jaj, ne. Chris Brown karaktere szerintem elképesztően irritáló, nagyon rossz poén elem egyszerűen. Nem is igazán értem, hogy tudták Anthony Hopkinssal egy filmbe rakni. Az ő karakterük szinte mágnesként taszítja egymást, és végig érezhető a filmen, h... Több

Eredetileg ez a film az Állj, vagy jövök! (1999) folytatása lett volna. Szerző: rbernadett

Megszállottak viadala
2018