Rossz társaság

Bad Company

2022.04.06 Lóri Ádámcsik

Átlagos

Jól indul, de a közepétől kicsit unalmas lesz a film, nem kötötte le a figyelmemet.

2020.05.02 uniterra

Mintha csak Eddie Murphy kelt volna eletre. Hogy a fenebe kerult Hopkins egy ilyen filmbe, nagyon kellett a zsozso. Rohadtul idegesito volt a neger srac, vegig irritalt az elcseszett bohozat figuraja, ami semmikepp sem illett ehhez a temahoz. Az egesz egy halom kaki. Meglatom ezt a neger figurat szerepelni mas filmben tuti meg sem nezem.

2022.02.04 Gyorvik

Infantilis alaptörténet, érthetetlen - de rendkívül érdekfeszítőnek beállított - konfliktushelyzet. Anthony Hopkins filmográfiájának mélyrepülése, teljesen távol áll tőle a karakter, még ha valaha volt egy A bárányok hallgatnak is. A film az újkori hollywoodi mozihoz "méltó".

2015.04.25 bocerkaa

Bár összességében nem volt egy rossz film, mégis azért kiemelném, hogy szörnyen idétlen humora van a történetnek. Nem tud működni egy ilyen abszolút marconaképű maffiózókkal teletűzdelt történetben. Az egész valahogy olyan karakteridegen.

2015.08.07 Jackob

Jaj, ne. Chris Brown karaktere szerintem elképesztően irritáló, nagyon rossz poén elem egyszerűen. Nem is igazán értem, hogy tudták Anthony Hopkinssal egy filmbe rakni. Az ő karakterük szinte mágnesként taszítja egymást, és végig érezhető a filmen, h... Több