Hat nap, hét éjszaka

Six Days Seven Nights

2024.02.25 Szilonka

Remek kis film, mindig megnézem, ha adják. Humoros és tartalmas, pörgős story, kiváló karakterek és jó színészek. A táj is izgalmas.

2019.03.25 indingo

Egzotikus táj, kaland, kalózok és hát romantika; mi is kellene más, hogy jól szórakozzunk egy kedves kis filmen.

Engem kikapcsolt,és megnevettetett.Vidám kis kalandfilm,tele mókás,és humoros jelenetekkel. Mindenki szuper benne. Anna Heche nem a kedvencem,de itt tetszik.

2015.10.17 rbernadett

Nagyon szórakoztató és szerethető vígjáték, nem értem, hogy miért húzták le ennyire.

2017.12.23 Deku

Nem sok hiányzott hozzá, hogy akár megüssön egy elégséges szintet, a banális hibák sajnos lehúzták. Kár hogy csak ennyit sikerül belepréselni a filmbe mert lehetett volna még benne erő, igazán jó alkotás lett volna ha nem szúrják el ennyire amennyire tették is.

2018.07.17 HE7EDIK

Egy aranyos kis limonádé. Harrison Ford jutalomjátéka megfűszerezve egy kis szerelmi szállal és néhány viccesebb jelenettel, no meg a nem akármilyen helyszínnel. Kellemes kikapcsolódás bármikor.

2020.10.07 Bazzzsi

Kicsit furcsa páros volt a korosodó Harrison Ford, meg a biszexuális Anne Heche, de a filmet nagyon szerettem. Érzelmes, humoros.

2019.07.31 Ms. Akárki

Remek kalandfilm. Gyönyörű tájak és romantikus filmnek sem utolsó. Imádtam, ahogy egymás idegeire mennek a nővel, de azért a végén csak egymásba szerettek. Harrison Ford-ot imádom és itt is hozta a formáját.

2017.07.27 Lonka

A nő nyafogása és bénázása kifejezetten jól állt a filmnek. Ízléses volt az egész történet és olykor humoros is. A szereposztás is csak dobott rajta.

2019.03.22 Timcsi

Izgalmas és kalandos szerelmi történet egy fiatalabb cserfes lány és egy időseb mogorva pali között.

2023.08.26 Ergit

„Se vele, se nélküle”, de inkább nélküle felállás az első nap. Aztán volt még 6 éjszak és 5 nap.

2024.02.22 Schumy1

Nagyon kis szórakoztató kaland vígjáték lett. Remek kikapcsolódás a mai napig, bármikor.

2016.04.14 Leoni

Az egyik kedvenc vígjátékom, és nem érdekel, hogy sokak szerint nem valami jó film. Ők valószínűleg ennél komolyabb filmet vártak volna el Harrison Ford-tól, de a lány rajongóknak szerintem abszolút bejövős. :D

2017.08.22 Zsuzsy

Számomra kicsit langyos volt a film. Lehetett volna izgalmasabb. Melankolikus, romantikus, szentimentális film. A színészek profik de a rendezés miatt nekem unalmas volt.