Csajok Monte Carlóban (2011)

Monte Carlo

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Felületes és unalmas tinifilm, amit csak max akkor érdemes nézni, ha a gyönyörű tájra, vagy valamelyik színészre/színésznőre vagyunk belőle kíváncsiak. A látvány tény hogy meseszép, de egy jó magvas történet hiányában ez sajnos kevés, hogy élvezetes filmélményt tudjon nyújtani.

indingo   2017. 04. 12.

Igazából csak a magyar vonatkozásai miatt néztem meg. Olyan tipikus a film, sok eredeti ötlet nincs benne. Selena Gomez játéka nem volt zavaró, annak ellenére hogy nem színésznő.

VvV   2018. 12. 22.

A magyar szála miatt vannak benne élvezhető percek, de nem több. Elég közepes a története és a szereplők is.

Bazzzsi   2017. 11. 22.

Az egy-egy feltűnő magyar színészen kívül sok érdekes nincs a filmben. MonteCarlo gyönyörű, de azt a Forma1-es futamokból már tudtam. A története kicsit csajos bohóckodás.

Timcsi   2019. 03. 30.

Selena Gomez maradjon inkább az éneklésnél! A története nagyon csajos, de eléggé erőltetett.

Zsofi821   2015. 04. 28.

A történetvezetés kiszámíthatósága ellenére is szórakoztatott a film. A szép tájakat, díszleteket, helyszíneket élmény volt nézni. Ezek pótolták az egyediség nélküli történet hiányosságait.

feketerigous   2016. 07. 28.

A három főszereplő közül semelyik karaktert nem szerettem igazán. Mindegyik lányban volt valami idegesítő, ami miatt irritáltak a karakterek. A szerelmi szálak tetszettek és a történet is szórakoztató volt. Egy könnyed limonádé film. Többször is meg lehet nézni.

A filmben játszik Árpa Attila és Haumann Máté is.

(Szilonka)

A film néhány jelenetét Magyarországon forgatták.

(Szilonka)