Advertisement

Csajok Monte Carlóban (2011)

Monte Carlo

Vanda Dandé   2021. 07. 02.

Kedves, de felejthető meseszerű történet. Pont az, aminek készült, egy tini, csajos film, nem több, nem kevesebb, kicsit Hamupipőkés elemekkel.

indingo   2017. 04. 12.

Igazából csak a magyar vonatkozásai miatt néztem meg. Olyan tipikus a film, sok eredeti ötlet nincs benne. Selena Gomez játéka nem volt zavaró, annak ellenére hogy nem színésznő.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Felületes és unalmas tinifilm, amit csak max akkor érdemes nézni, ha a gyönyörű tájra, vagy valamelyik színészre/színésznőre vagyunk belőle kíváncsiak. A látvány tény hogy meseszép, de egy jó magvas történet hiányában ez sajnos kevés, hogy élvezetes filmélményt tudjon nyújtani.

Bazzzsi   2017. 11. 22.

Az egy-egy feltűnő magyar színészen kívül sok érdekes nincs a filmben. MonteCarlo gyönyörű, de azt a Forma1-es futamokból már tudtam. A története kicsit csajos bohóckodás.

VvV   2018. 12. 22.

A magyar szála miatt vannak benne élvezhető percek, de nem több. Elég közepes a története és a szereplők is.

Timcsi   2019. 03. 30.

Selena Gomez maradjon inkább az éneklésnél! A története nagyon csajos, de eléggé erőltetett.

Zsofi821   2015. 04. 28.

A történetvezetés kiszámíthatósága ellenére is szórakoztatott a film. A szép tájakat, díszleteket, helyszíneket élmény volt nézni. Ezek pótolták az egyediség nélküli történet hiányosságait.

A filmben játszik Árpa Attila és Haumann Máté is.

(Szilonka )

A film néhány jelenetét Magyarországon forgatták.

(Szilonka )