Álomnagyi 2.

Álomnagyi 2.

C'est quoi ce papy?!

Aurore a legfiatalosabb és legőrültebb nagyi a világon. Egy csúnya esést követően az idős hölgy azonban egy idősek otthonában ébred, az emlékeit pedig teljesen elveszítette.

Aurore folyamatosan egy bizonyos Gege-t emleget, aki gyerekkori szerelme lehet, így mind a hét unokája elhatározza,… Több

Ország: Franciaország
Premier (HU): 2021.09.23.
Forgalmazó: Prorom

2022.02.07 indingo

Eléggé hasonlított az első részre. A poénok kicsit közhelyesek voltak, amiket már láthattunk-hallhattunk más filmekben. Nem túl maradandó alkotás.

2021.09.13 Dada

Én az első részt jobban szerettem, de hát mindenkinek a maga ízlése szerint válogatja meg, hogy melyik tetszett jobban.

2021.09.12 Zoltán

Szerintem irtó vicces volt, ez az a fajta humor, amit én egyébként nagyon szeretek. Csakis ajánlani tudom mindenkinek!

2021.09.11 Zoltán

A film összbevétele 2 172 083 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 13 196 790 forintot termelt. A hazai mozik összesen 8 419 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film munkálatait nagyban hátráltatta a koronavírus-járvány.Szerző: csd

A film valójában egy trilógia része, amelynek első részét Gabriel Julien-Laferrière rendezete C'est quoi cette famille?! címmel.Szerző: csd