Kiss   2020. 09. 28.

Ennek a filmnek semmi köze nincs az első két részhez, mármint olyan értelemben, hogy a nyomába sem ér.

Berci   2020. 09. 27.

Bár valószínűleg nem én vagyok az elsőszámú célközönség, de el tudom hinni, hogy akiknek szánták, azok tudják élvezni. Más vélemények alapján sokkal rosszabbra számítottam, részemről ez egy hármas értékelést most.

lacafacateofil   2020. 09. 25.

Közepesen érdekes, közepesen cuki, közepesen közepes film, de családi programnak végülis megteszi. Ha nem az év legnagyobb filmélményét várod tőle, akkor nem fogsz igazán csalódni te sem szerintem.

lejov   2020. 09. 24.

Valahogy így kell egy franchise-t a sárba döngölni. Gratulálok az alkotóknak!

Esem   2020. 09. 22.

Nem tudom, mi a bajuk ezzel a filmmel egyeseknek, nincs itt semmi komoly gáz. Ez elsősorban egy gyerekeknek szóló és készült filmecske, én mint ilyen, szerintem teljesen rendben van.

Az első két rész stábjából senki nem tért vissza a harmadik részre.

A trilógia mindhárom része más rendezővel készült.

A filmről a 2010-es bejelentése után hosszú évekig nem lehetett hallani. Az első hivatalos információkra 2020. januárjáig kellett várni, amikor megkezdődött a forgatás Los Angelesben és Vancouverben.

A filmet gyártó stúdió 2010-ben jelentette be hivatalosan, hogy jön a Kutyák és macskák 3, ennek ellenére a film csak közel tíz évvel később készült el.

Az első két résszel ellentétben a Kutyák és macskák 3 nem került a mozikba az Egyesült Államokban, ehelyett rögtön a streaming szolgáltatók kínálatában debütált.

A 2011-es Kutyák és macskák: A rusnya macska bosszúja folytatása.