Kutyák és macskák 3. - A mancs parancs

Kutyák és macskák 3. - A mancs parancs

Cats & Dogs 3: Paws Unite
Berci

Gwen, a macska és Roger a kutya titkosügynökök, akik úgy biztosítják a világ békéjét, hogy az emberek mit sem sejtenek a létezésükről. Partnerségük a nagy fegyverszünettel vette kezdetét, amely véget vetett a kutyák és a macskák ellenségeskedésének. Csakhogy az évtizedek óta fennálló békét… Több

Forgatókönyvíró: John Requa, Glenn Ficarra
Zene: John Coda
Premier (HU): 2021.05.06. | Telekom TVGO (2021.08.02.)
Forgalmazó: InterCom

2022.02.25 picurka

Aranyos film, nekem tetszett. Az állatok is cukik.

2020.11.10 Félix

100% királyság

Szerintem minden rendben van ezzel a filmmel. Akció, vígjáték, a gonosztevő nagyon mókás, és mellette az a béka is jól meg van formázva. Minden korosztály élvezni fogja. Még a felnőttek sem érzik majd olyan babásnak a poénokat. Király a film, jók a poénok, többre ne számíts!

2021.05.17 HE7EDIK

A második csillag a cuki állatokra ment, főleg a kakadu volt dili. Ezt leszámítva viszont felnőtt fejjel kínosan erőltetett.

2020.09.25 lacafacateofil

Közepesen érdekes, közepesen cuki, közepesen közepes film, de családi programnak végülis megteszi. Ha nem az év legnagyobb filmélményét várod tőle, akkor nem fogsz igazán csalódni te sem szerintem.

2020.09.24 lejov

Valahogy így kell egy franchise-t a sárba döngölni. Gratulálok az alkotóknak!

A film összbevétele 4 181 511 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 9 276 161 forintot termelt. A hazai mozik összesen 3 074 280 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Gwen hangját Melissa Rauch, az Agymenők sorozat Bernadette-je kölcsönzi. Szerző: jakedave

Az első két rész stábjából senki nem tért vissza a harmadik részre.Szerző: hp

A trilógia mindhárom része más rendezővel készült.Szerző: hp

A filmről a 2010-es bejelentése után hosszú évekig nem lehetett hallani. Az első hivatalos információkra 2020. januárjáig kellett várni, amikor megkezdődött a forgatás Los Angelesben és Vancouverben. Szerző: hp