Utódok 2 (2017)

Descendants 2

Utódok 2

johndoe83 Nézhetetlen  2018. 04. 17.

Ez egy igazi hulladék. Ha megpróbáld megnézni, az életeddel játszol! Én szóltam..

Jeanny   2018. 04. 12.

Csakúgy mint a High School Musical esetében, itt is a második rész lett a kedvencem. Korom ide vagy oda, lekötött a film, a dalok pedig igazán fülbemászóan sikeredtek. Ki kell emelnem, milyen zseniális is volt China Uma szerepében. Ez a lány szereplésre született, a hangja pedig eszméletlen karakteres, világviszonylatban is.

alexa3333   2018. 08. 23.

Az első rész nagyon jó volt. Meg kell hogy mondjam rosszabbra számítottam, de zseniális volt. Azt sem mondom hogy jobb mint az első rész mert szerintem mind a kettő nagyon jó film. Nézd meg!!!

Mitchell Hope