Utódok (2015)

Descendants

Utódok

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Nagyon izgalmas Disney feldolgozások egyvelege. Kellemes kikapcsolódás volt az egész családnak még sokszor újra fogjuk nézni. Modern és nagyon jó Poppos zenéket tartalmaz ami kifejezetten tetszett.

moviewer   2017. 10. 17.

Ez egy klasszikus, régi stílusú Disney film új köntösben. Minden megvan ami egy ilyen alkotáshoz kell. Kiszámítható történet, nem túl sokrétű karakterek, a jó-rossz párharc, stb. Persze egy ilyen filmtől nem is kell sokkal többet elvárni. Ez tényleg csak a fiatalabb célkorosztályának szól, de nekik nagyon.

katalin19   2015. 10. 31.

A gonosz legyőzése a lényeg, vagány film. Jók a szereplők. Jó a háttérben a zene mindig. Tetszik, hogy énekelnek benne. Jók a jelmezek is. Fantáziadús. Disneys filmként nem csalódtam ebben se.

Vivi02   2015. 11. 02.

Végig néztem. Egy percig sem unatkoztam. Tetszett hogy össze gyűlt az összes gonosz meg jó a történetben. Na és persze ismét a jó győzött. Dove Cameron nagyon jól alakított benne. Grat a disneynek ismét!

Jeanny   2018. 04. 12.

Pozitív csalódás volt egy Disney filmhez képest. Az utóbbi években egyáltalán nem kötöttek le, pedig igazán gyereklelkű vagyok. Azonban ez tényleg méltó utódja a HSM és a Rocktábor szériáknak. Örülök, hogy a mostani generáció is találkozhat egy ilyet típusú sorozattal. Dove Cameron abszolút pozitív csalódás volt, Sofia Carson szintúgy. Cameron Boyce pedig hozta a formáját. Aranyos film :)

Sofia Carson
Kristin Chenoweth