Hókusz pókusz 2

Hókusz pókusz 2

Hocus Pocus 2

Három fiatal lány véletlenül megidézi a Sanderson nővéreket, akik újra gyermekekre éheznek.

Kenny Ortega 1994-ben megjelent kultikus filmjének folytatását Anne Fletcher hozza el, amelynek főbb szerepeiben Sarah Jessica Parker, Bette Midler, Doug Jones, Froy Gutierrez, Sam Richardson, Tony Hale… Több

Rendező: Anne Fletcher
Író: Jen D'Angelo
Forgatókönyvíró: Mick Garris, David Kirschner
Premier: 2022.09.30. | Disney+ (2022.09.30.)

Sam Richardson

2024.02.27 Török389133

Nagyon vicces, jókat lehet nevetgélni rajta, érdemes megnézni.

2022.10.02 Sz396367

Láttam a filmet.

Vegyes érzések fogtak el, mert szeretem a 93-ast ,így örülök hogy újra látom a Sanderson-nővéreket, és többször is meg fogom nézni. Viszont sok apróság miatt nem tartom olyan jónak. Lehetne itt sorolni (de ez csak egy vélemény ), például: A polgármester többet ki lehetett volna hozni, mivel a felmenői 300 éve ellensége a nővéreknek , főleg egy karakteresebb színésszel. Tudom, hogy a Binks-fiú elment az első rész végén , de egy beszélő macskát el tudtam volna viselni. Betekintést nyertünk a Sandersonok gyerekkorába, de nem vitték tovább a felnőttkorukig, így kicsit karcsú. Most nem borzongtam. Az eredeti házuk a temetőn túl van a városhatárnál, most meg bent a városban. Átlagos 21. századi folytatásfilm.

2022.09.24 Replay6

Léteznek ennél jobb folytatásfilmek, amik sok évtizeddel az eredeti után készültek, de a nosztalgiavonat erősen robog benne. Meg lehet nézni, de nem agyeldobós.

2022.09.30 H.A.

Közel három évtizeddel később a Sanderson nővérek még mindig varázslatos, nosztalgikus ézéseket hoznak és a testvériség modern felfogásával feldobják ezt a folytatást.

Az Airbnb oldalán 2022.október 20-tól egy éjszakára 2 főre lefoglalható a filmbeli Sanderson nővérek háza jelképes 31 dollárért. Azoknak, akik el mernek majd tölteni egy éjszakát a házikóban, alighanem nyitva lesz az egyik szemük reggelig, a berendezés részét képezik ugyanis „bagolyvérrel” teletöltött bögrék és egyéb sötét elemek, amik félelmet keltenek a vendégekben.Szerző: Sz396367

Thora Birch vissza akart térni, hogy újra eljátssza Dani Denison szerepét, de az időbeosztása miatt nem tudta vállalni a szerepet.Szerző: csd

A forgatás 2021. október 18. és 2022. január 26. között zajlott a Rhode Island-i Providence, Lincoln és Newport városokban.Szerző: csd

Eredetileg az eredeti film televíziós remake-jeként jelentették be, amelyet a Freeformon sugározntak volna az eredeti szereplőgárda részvétele nélkül. Szerző: csd