Evan, a minden6ó

Evan, a minden6ó

Evan Almighty

Evan Baxter (Steve Carell) politikus, épp a kongresszusi választásokra készül. Nagy tervei vannak, szándéka, hogy megváltoztatja a világot. Úgy tűnik, Isten felfigyelt Evanre, s nagy feladatot bíz rá. Evan lesz a modern idők Noéja. A férfi először vonakodik, nem hisz sem a küldetésben, sem… Több

Rendező: Tom Shadyac
Premier (HU): 2007.08.09.

A minden6ó  (2003)

2022.09.25 uniterra

Jó kis lötyögős családi film. Én élveztem. A szereplőket látva pont erre számitottam.

2018.12.07 mamiéstöti2

Ötletes vígjáték, bár van benne egy-két a vallást kicsit sértő poén. A szereplők remek érzékkel nyúltak a szerepükhöz.

2015.05.13 Curacao86

Szórakoztató, vicces vígjáték, némi tanulsággal, minden korosztálynak, jó szereplőkkel és sztorival. Felesleges a vallásba vagy színészi alakításokba belemenni. Vannak benne kevésbé ismert arcok is (pl. Wanda Sykes), de természetesen Morgan Freeman, ... Több

2021.12.12 BÉLA

Gyenge

Bocsi, de ez egy tipikus amcsi gagyi film.

2017.08.28 T.Andras

Nagyon bájos, kedves kis vígjáték, melyet sokszor láttam már a családdal és mindenkinek nagyon tetszett. Tökéletes választás egy könnyed kis kikapcsolódáshoz.

Az Universal Pictures stúdió 165. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

Több esetben is két nőstény állatot használtak a forgatás során, ugyanis sokkal biztonságosabb velük dolgozni, mint a hímekkel.Szerző: ps

A fát szállító autók oldalán ez olvasható: (800)-GO-4-WOOD. A felirat a gofer fára utal. A go-4 egybeolvasva angolul gofour, a wood pedig fa. A Biblia szerint Noé is gofer fából készítette a bárkát. Szerző: ps

A film forgatás alatt igyekeztek környezettudatosak lenni. A stáb minden tagjának szolgáltattak egy biciklit, így ezzel tudtak közlekedni a forgatás helyszínén.Szerző: ps