Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Imádom. Felnőtt fejjel is. Klassz ahogy a régi ismert mesekaraktereket megfilmesítették. Nagyon eltalálták a szereplőgárdát. Egyedi és látványos feldolgozása a mesének.

hszpp   2017. 02. 05.

Nagyon különleges es szórakoztató film. Manapság sajnos kevés film-mese kombot láthatunk,pedig lenne ra boven igény. Nagyon jo szineszekkel,s diszletekkel :))

Fahéjgolyó   2016. 10. 13.

Mintha tényleg a mesét nézné az ember, csak élőszereplős változatban. Minden karakter, helyszín, még a párbeszédek is azt a hatást keltik. Rengetegszer néztem meg kiskoromban kazin, nagyon szerettem.

Szilonka   2017. 10. 17.

Nem igazán jött be a film, nagyon erőltetettek a poénok. A rajfilm sokkal élvezhetőbb és humorosabb volt. Nem is értem miért kell egy meséből élőszereplős valamit csinálni.

Ghotik   2016. 10. 04.

Tetszett a filmben hogy karakteresek a szereplők és illik a rájuk osztott szerep. Jó, humoros családi film, ami minden korosztálynak igazi kikapcsolódás lehet. Laza, szórakoztató film.

Elizabeth Perkins
Kyle MacLachlan
Halle Berry
Elizabeth Perkins
John Goodman

Amikor a filmben Béni fagylaltos kocsit vezet, a Jetson család nyitánydallama szól az autó hangszóróiból.

(TribeBubu)

Elizabeth Taylor a szerepléséért 2 és fél millió dolláros fizetést kapott, aminek nagy része az általa működtetett AIDS alapítványnak ment.

(phanzetomox)

Ezt a filmet A Flintstone család címmel mutatták be a magyar mozik 1994 szeptember 15-én.