A Flintstone család

Kyle MacLachlan
Halle Berry
Elizabeth Perkins
John Goodman

A kőkorszaki szaki, Frédi egyszerű sárkánydaru-kezelőként dolgozik. Egy nap váratlan megtiszteltetés éri: előléptetik, s egy mesés iroda és egy bájos titkárnő lesz a jutalma. Viselkedése megváltozik, feleségével, Vilmával is összeakad a bajsza, nem beszélve hűséges és jámbor barátjáról,… Több

Premier (HU): 1994.09.15.

2021.03.08 Interfectorem Sabnock

Aranyos kis sztori, megspékelve John Goodman (Kovakövi Frédi), Elizabeth Perkins (Kovakövi Vilma), Rick Moranis (Kavicsi Béni) és Rosie O'Donnell (Irma) szuper játékával, sőt. Tetézik mindezt a gyönyörű Halle Berry kéjsóvár játékával, és szinte fedet... Több

2017.02.05 hszpp

Nagyon különleges es szórakoztató film. Manapság sajnos kevés film-mese kombot láthatunk,pedig lenne ra boven igény. Nagyon jo szineszekkel,s diszletekkel :))

2016.10.13 Fahéjgolyó

Mintha tényleg a mesét nézné az ember, csak élőszereplős változatban. Minden karakter, helyszín, még a párbeszédek is azt a hatást keltik. Rengetegszer néztem meg kiskoromban kazin, nagyon szerettem.

2017.10.17 Szilonka

Nem igazán jött be a film, nagyon erőltetettek a poénok. A rajfilm sokkal élvezhetőbb és humorosabb volt. Nem is értem miért kell egy meséből élőszereplős valamit csinálni.

2016.10.04 Ghotik

Tetszett a filmben hogy karakteresek a szereplők és illik a rájuk osztott szerep. Jó, humoros családi film, ami minden korosztálynak igazi kikapcsolódás lehet. Laza, szórakoztató film.

Eredetileg Joel Silver volt a film producere, és ő Jim Belushinak adta Frédi szerepét. Amikor Silver kilépett a projektből, egy ezüst Mercedest adott Belushinak fizetésül.Szerző: Thibo84

Bamm-Bammet egy ikerpár, Enikőt pedig egy másik ikerpár játszotta. Ezt gyakran megteszik a filmekben és a sorozatokban, mert a gyerekek naponta csak nagyon kevés órát tudnak dolgozni a forgatáson.Szerző: Thibo84

Frédi titkárát Kénkövi Sharon Stone-nak hívják. A szerepet Sharon Stone színésznőnek szánták viccből, de az ütemezési konfliktusok miatt visszautasította.Szerző: Thibo84

Eredetileg Janine Turnert akarták Dorongi Irma szerepére, ami jobban passzolt volna a rajzfilmbeli karakter kinézetéhez, de inkább a komikusabb alakítást választották.Szerző: Thibo84