A Grincs (2000)

How the Grinch Stole Christmas

A Grincs

indingo   2017. 10. 30.

A karácsony nem csak játék és mese. Hallottál már a gonoszról, a csúf..... Helyes mesefilm, még tanulságosnak is mondanám. Karácsonykor kötelező.

Deku   2017. 08. 28.

Nagy meglepetést okozott eme darab mert nem gondoltam volna, hogy ilyen jól sül ez az amúgy elég necces sztori. Mármint számomra volt húzós a történet de kiderült, hogy ez tök jó lett.

Szilonka   2019. 07. 30.

nekem ezek az élőszereplős mesék nem jönnek be. A mese még elment, de ez valahogy erőltetett. Volt benne egy-két humoros jelenet, de nem több.

Thibo84   2019. 01. 18.

Jim Carrey zseniális ebben a szerepben is. Hihetetlen, hogy a stúdió felépítette egész Ki falvát, minimálisra csökkentve a CGI-t. Nekem ez a Grincs a favorit. Jó a humora, van mondandója, és keményen oda is mondja az emberek szemébe a valóságot. Már a számát sem tudom hányszor néztem meg.

Norbi   2018. 07. 29.

Karácsonykor kötelező darab nálam. Nagyon szép munka volt, aranyos szívmelengető történet, a hangulat is mesés. Melegen ajánlom minden családnak , egy karácsony estére.

Jim Carrey annyira borzalmasan kényelmetlenül érezte magát a műarcban, hogy egy egykori hadi tengerésztől vett leckét, hogy hogyan kell elviselni a kínzást.

(Thibo84)

Jack Nicholson és Eddie Murphy is esélyes volt Grincs szerepére.

(Thibo84)

A filmben kevés CGI-t használtak. A film elején látható Grincs jellegzetes széles vigyorát is azzal tették még impozánsabbá.