A Grincs (2000)

How the Grinch Stole Christmas

A Grincs

indingo   2017. 10. 30.

A karácsony nem csak játék és mese. Hallottál már a gonoszról, a csúf..... Helyes mesefilm, még tanulságosnak is mondanám. Karácsonykor kötelező.

Deku   2017. 08. 28.

Nagy meglepetést okozott eme darab mert nem gondoltam volna, hogy ilyen jól sül ez az amúgy elég necces sztori. Mármint számomra volt húzós a történet de kiderült, hogy ez tök jó lett.

Snowball   2016. 12. 14.

Ez a film fantasztikus módon bemutat egy olyan világot amit a készítők elképzeltek. Nem hiszem, hogy ezt a filmet jobban meglehetett volna csinálni mint ahogy itt tették. Tetszik benne külön, hogy van tartalma és a humort sem veti meg.

Norbi   2018. 07. 29.

Karácsonykor kötelező darab nálam. Nagyon szép munka volt, aranyos szívmelengető történet, a hangulat is mesés. Melegen ajánlom minden családnak , egy karácsony estére.

MKristijan   2016. 11. 18.

Egyik kedvenc karácsonyi filmem, érdekes kis világot mutat be nekünk, kicsit Men In Black ennek a feelingje. Még mai fejjel is leköt és szórakoztató :)

Jim Carrey annyira borzalmasan kényelmetlenül érezte magát a műarcban, hogy egy egykori hadi tengerésztől vett leckét, hogy hogyan kell elviselni a kínzást.

(Thibo84 )

Jack Nicholson és Eddie Murphy is esélyes volt Grincs szerepére.

(Thibo84 )

A filmben kevés CGI-t használtak. A film elején látható Grincs jellegzetes széles vigyorát is azzal tették még impozánsabbá.