A Grincs (2000)

How the Grinch Stole Christmas

A Grincs

indingo   2017. 10. 30.

A karácsony nem csak játék és mese. Hallottál már a gonoszról, a csúf..... Helyes mesefilm, még tanulságosnak is mondanám. Karácsonykor kötelező.

Deku   2017. 08. 28.

Nagy meglepetést okozott eme darab mert nem gondoltam volna, hogy ilyen jól sül ez az amúgy elég necces sztori. Mármint számomra volt húzós a történet de kiderült, hogy ez tök jó lett.

Norbi   2018. 07. 29.

Karácsonykor kötelező darab nálam. Nagyon szép munka volt, aranyos szívmelengető történet, a hangulat is mesés. Melegen ajánlom minden családnak , egy karácsony estére.

Thibo84   2019. 01. 18.

Jim Carrey zseniális ebben a szerepben is. Hihetetlen, hogy a stúdió felépítette egész Ki falvát, minimálisra csökkentve a CGI-t. Nekem ez a Grincs a favorit. Jó a humora, van mondandója, és keményen oda is mondja az emberek szemébe a valóságot. Már a számát sem tudom hányszor néztem meg.

MKristijan   2016. 11. 18.

Egyik kedvenc karácsonyi filmem, érdekes kis világot mutat be nekünk, kicsit Men In Black ennek a feelingje. Még mai fejjel is leköt és szórakoztató :)

Jim Carrey annyira borzalmasan kényelmetlenül érezte magát a műarcban, hogy egy egykori hadi tengerésztől vett leckét, hogy hogyan kell elviselni a kínzást.

(Thibo84)

Jack Nicholson és Eddie Murphy is esélyes volt Grincs szerepére.

(Thibo84)

A filmben kevés CGI-t használtak. A film elején látható Grincs jellegzetes széles vigyorát is azzal tették még impozánsabbá.