Malac a pácban (2006)

Charlotte's Web

Kevin Anderson

emiel   2018. 10. 28.

Hihetetlenül aranyos mese, nagyon élveztem, mert úgy tudott kikapcsolni, hogy bármilyen durvulást vagy erőszakot...vagy csak épp obszcén poénoktól mentes filmet láthattam. Dakota Fanning már itt nagyon tehetséges volt, örülök is, hogy nem kallódott e... több»

Cirmici   2016. 02. 04.

Annyira cuki ez a kismalac. Szerintem vicces, de ugyanakkor szívszorító is, hogy valóban mit érezhetnek a kis állatkák, akik tudják, hogy a gazda mit tesz majd velük.

scroll35   2015. 01. 03.

Megmondom őszintén, hogy én személy szerint a Babe-et jobban szeretem, az egy sokkal szívhez szólóbb, mégis kevésbé melodramatikus történet. Kevésbé gyermeteg és szerintem sokkal barátibb minden korosztály számára. Nem biztos, hogy jogos ez az összehasonlítás, de szerintem ennek tükrében lehet csak értékelni ezt a filmet.

Elővigyázatossági okokból a film elkészült kópiáit "Szalonna" címmel szállították a célállomásra.

Összesen 47 malacot használtak a forgatáson, ugyanis a malacok olyan gyorsan nőttek, hogy folyamatos utánpótlásra volt szükség.

Tim Burton visszautasította, hogy leforgassa ezt a filmet, inkább a Sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya (2007) című film rendezését választotta.

A két varjú neve, Elwyn és Brooks, ami utalás a író, E.B. White teljes nevére.