Dr. Dolittle (1998)

Doctor Dolittle

Dr. Dolittle
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

HETEDIK   2020. 01. 29.

Eddie Murphy jól hozta a karaktert, az állatok pedig haláliak, főleg a kritikus tengeri malac...a tigris kedvenc állatomként pedig csak hab volt a tortára!

indingo   2017. 10. 30.

Valahogy itt még Eddie Murphy is elviselhető volt. Maga a története eléggé gyerekes, persze ők a fő célpont. Egyszerű, kedves, néhol humoros történet.

Deku   2017. 09. 14.

Ez a film már akkor halálra volt ítélve amikor kitalálták. Egyszerűen nincs az ilyennek létjogosultsága szerintem. Ezen én nem tudtam szórakoztatni magam, ez pedig nem jó.

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Gyerekkorom egyik legkedvesebb filmje Eddie Murph-vel. Aranyos ahogy visszajön a gyerekkori képessége és megérti az állatokat. Poénforrásnak bőven megteszi. Kedves humorú és megható történet. Jókat nevetek rajta még ma is.

Lamboh   2017. 10. 15.

Régi szép idők. Gyerekkoromban a legnagyobb vágyam volt, hogy értsek az állatok nyelvén - hozzáteszem, még azóta sem mondtam le erről az álomról ;)

A film teljes bevétele 294,4 millió dollár volt.

(LionelMessi10)

1998-ban a 8. legtöbb bevételt hozó film volt.

A produkciós költségek kicsivel több, mint 71M $-t tettek ki. Ennek az összegnek a dupláját kereste meg (144M $) csak az USA-ban.