Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

petera050   2016. 11. 10.

Bill Cosby lehet szeretni, vagy nem szeretni, sajnos ez a két opció van a sajátos humorából kifolyólag. Én annak ellenére, hogy szeretem az ő humorát, ez a film nem annyira jött be. Kicsit idétlen az ötlet, kicsit rosszak az alakítások, kicsit rossza... több»

wooderman   2016. 06. 20.

Ez sem egy mai film, de érdemes megnézni, mert telis tele van érzelemmel, szerettel., és legalább annyi humorral is ! Nagyszerű fantasy-vígjáték!

acey   2015. 10. 06.

Te jó ég, ez a film szörnyű! Gondoljunk csak bele, mi itt a humornak az alapja, ha elképzelem, hogy pl a kislány mit élhet át, hát végig fut a hideg a hátamon. Oké, hogy ez egy vígjáték, de szerintem ez a fajta humor nem szimplán "sötét", hanem érzéketlen.

Kim Basinger állítólag azért utasított vissza Carol szerepét, mert szörnyűnek találta azt.

Raven-Symoné-t meghallgatták Amanda Hopper szerepére, és végül túl fiatalnak találták, így nem kapta meg a szerepet, azonban Bill Cosby-nak annyira tetszett a meghallgatáson, hogy ráosztotta Olivia Kendall szerepét a The Cosby Show-ban.

Az eredeti elképzelés szerint a főszerepet Steve Martin kapta volna és a filmet John Badham rendezte volna.