Mr. Popper pingvinjei (2011)

Mr. Popper's Penguins

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Jim Carrey talán legaranyosabb állatos filmje. Engem még az Ace Ventura-nál is jobban meggyőzőtt, de lehet csak azért, mert nagyon szeretem a pingvineket.

indingo   2017. 05. 03.

Egy helyes gyerekeknek való mese. Átlagos története van egy kiszámítható véggel. A pingvinek néhol kicsit bénára sikeredtek.

ZeroHero   2019. 09. 30.

Egyszeru tortenet, ami sokkal inkabb egy gyerekeknek szolo buta kis mese, sem mint egesz estes film... A pingvinek aranyosak es igazinak tunnek, tehat +1 pont a CGI-nek, Carrey pont annyira Carrey, ami meg nem karos a filmnek, de semmi tobb. Atlagos sztori, mindenki tudja mi lesz a vege, kozben nevetunk is neha...

Szilonka   2019. 07. 30.

Pingvinek nagyon jó fejek a filmben, és nem is tűnnek annyira műnek. A története picit egyszerű, de egy kedvelhető családi film.

TomÁcs   2018. 08. 10.

Picit szomorkás, de fő vonalon vicces film. Aranyos a története és Jim Carrey is szuper benne.

Bizonyos felvételeknél valódi pingvineket használtak és ilyenkor a jeleneteket lehűtött díszletben vették fel.

Jack Black és Owen Wilson neve is felmerült a főszerepre, mielőtt Jim Carrey megkapta azt.

Eredetileg Ben Stiller alakította volna a főszerepet, de kiszállt a filmből, mikor az eredetileg szerződtetett rendező Noah Baumbach otthagyta a filmet.