Mr. Popper pingvinjei

Mr. Popper pingvinjei

Mr. Popper's Penguins
JRD

Forgatókönyvíró: Sean Anders, John Morris, Jared Stern
Premier (HU): 2011.06.23. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.10.26 JRD

Nincs új a nap alatt! Hiszen a Mr. Popper pingvinjeinek ötlete nem új keletű. Egy 1938-as ifjúsági regény szolgált a film alapjául. Önmagában a film címe nem különösebben figyelemfelkeltő. Jómagam is beleestem abba a hibába, hogy többször el is mente... Több

2017.08.17 mamiéstöti2

Jim Carrey talán legaranyosabb állatos filmje. Engem még az Ace Ventura-nál is jobban meggyőzőtt, de lehet csak azért, mert nagyon szeretem a pingvineket.

2017.05.03 indingo

Egy helyes gyerekeknek való mese. Átlagos története van egy kiszámítható véggel. A pingvinek néhol kicsit bénára sikeredtek.

2019.09.30 ZeroHero

Egyszeru tortenet, ami sokkal inkabb egy gyerekeknek szolo buta kis mese, sem mint egesz estes film... A pingvinek aranyosak es igazinak tunnek, tehat +1 pont a CGI-nek, Carrey pont annyira Carrey, ami meg nem karos a filmnek, de semmi tobb. Atlagos sztori, mindenki tudja mi lesz a vege, kozben nevetunk is neha...

2019.07.30 Szilonka

Pingvinek nagyon jó fejek a filmben, és nem is tűnnek annyira műnek. A története picit egyszerű, de egy kedvelhető családi film.

Bizonyos felvételeknél valódi pingvineket használtak és ilyenkor a jeleneteket lehűtött díszletben vették fel. Szerző: dulkap

Jack Black és Owen Wilson neve is felmerült a főszerepre, mielőtt Jim Carrey megkapta azt.Szerző: dulkap

Eredetileg Ben Stiller alakította volna a főszerepet, de kiszállt a filmből, mikor az eredetileg szerződtetett rendező Noah Baumbach otthagyta a filmet.Szerző: dulkap