Mr. Popper pingvinjei (2011)

Mr. Popper's Penguins

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

ZeroHero   2019. 09. 30.

Egyszeru tortenet, ami sokkal inkabb egy gyerekeknek szolo buta kis mese, sem mint egesz estes film... A pingvinek aranyosak es igazinak tunnek, tehat +1 pont a CGI-nek, Carrey pont annyira Carrey, ami meg nem karos a filmnek, de semmi tobb. Atlagos sztori, mindenki tudja mi lesz a vege, kozben nevetunk is neha...

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Jim Carrey talán legaranyosabb állatos filmje. Engem még az Ace Ventura-nál is jobban meggyőzőtt, de lehet csak azért, mert nagyon szeretem a pingvineket.

indingo   2017. 05. 03.

Egy helyes gyerekeknek való mese. Átlagos története van egy kiszámítható véggel. A pingvinek néhol kicsit bénára sikeredtek.

Szilonka   2019. 07. 30.

Pingvinek nagyon jó fejek a filmben, és nem is tűnnek annyira műnek. A története picit egyszerű, de egy kedvelhető családi film.

TomÁcs   2018. 08. 10.

Picit szomorkás, de fő vonalon vicces film. Aranyos a története és Jim Carrey is szuper benne.

Bizonyos felvételeknél valódi pingvineket használtak és ilyenkor a jeleneteket lehűtött díszletben vették fel.

Jack Black és Owen Wilson neve is felmerült a főszerepre, mielőtt Jim Carrey megkapta azt.

Eredetileg Ben Stiller alakította volna a főszerepet, de kiszállt a filmből, mikor az eredetileg szerződtetett rendező Noah Baumbach otthagyta a filmet.