Mr. Magorium meseboltja

Mr. Magorium meseboltja

Mr. Magorium's Wonder Emporium
JRD
Dustin Hoffman

Mr. Magorium (Dustin Hoffman) meseboltja a legkülönösebb, legfantasztikusabb és legcsodálatosabb játékbolt a világon. Mi több, ezen a varázslatos helyen életre kelnek a játékok - hiszen maga a bolt is eleven lényként viselkedik! Azért, hogy a vásárlók előtt is felfedje a csodát, az üzlet csak egy dolgot vár cserébe: hinniük kell benne. Csakhogy a mágikus, ám öntörvényű áruda igencsak zokon veszi, mikor Mr. Magorium bejelenti, hogy vezetését átadja Molly Mahoneynak (Natalie Portman), és az egykor színpompás és életteli játékok egyszerre szürkévé és hétköznapivá válnak. Molly, csak a kilencéves Eric (Zach Mills) és a kétkedő könyvelő, Henry, a Mutáns (Jason Bateman) segítségére számíthat.

Rendező: Zach Helm
Író: Zach Helm
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2009.11.15.

2023.10.04 R9CK3R

Sokáig direkt kerültem, de utólag ez nagy hülyeség volt! Aranyos volt és humoros, több nem is kell egy jó filmhez, na és persze Dustin Hoffmant ki sem tudnám felejteni, nélküle nem lett volna ilyen jó, nagyon bírom az öreget!

2015.04.18 Yosihiro

Csodálatos mese a mese vilgában. Ennél jobban nem tudom jellemezni. Nagyot alakít Dustin Hoffman és Natalie Portman is. Mindenképp élvezetse színes és varázslatos történet amit érdemes megnézni. Kicsit fircsállom is hogy még nem kommentálták de ami késik nem múlik ! Üdv Yosihiro

2022.04.11 JRD

Mese a mesében...

... talán ezzel lehet a legjobban leírni a filmet. Noha Portman nagyon nem tartozik a kedvenceim közé, ebben a filmben mégis szerethető volt a karaktere, a játéka még nekem is. Hoffman pedig egyik legjobb alakítását adta. Jason Bateman pedig érdekes szerepet kapott a filmben "Velő" szerepében. Maga a történet tanulságos és szívmelengető, ahogyan a nagy finálét aláfestő zene is. Egyszerűen csodálatos. Mindenképpen érdemes a figyelemre! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2016.02.15 doroffee

Egyszerűen csodálatos és varázslatos film... egy igazi mese. Ráadásul nemcsak jópofa mese, hanem nagyon szépen beszél a halálról, illetve a halál egyik interpretációjáról a gyerekeknek. Érdemes olyan gyerekekkel megnézetni, akik nemrég vesztették el ... Több

2017.11.20 Deku

Vélhetően az egyik legeslegjobb film amit megnéztem valaha is. Nem hinném, hogy sok ilyen van még ezen kívül. A stílusán belül az egyik legjobb amit mostanában néztem meg, de nem bántam meg, hogy eddig vártam, kell ehhez némi hangulat.