Mithrel   2017. 02. 12.

A film maga nagyon aranyos, a történet egész jó, annak ellenére, hogy viszonylag sok film épül az állattá-változós elemre. Bár nem kimondottan „mai csirke”, legtöbbször szépen megcsinálták a mutáns állatok képi világát. A színészi játék a felnőttektől kiváló volt, de a gyerekszínészek is megfeleltek az elvárásaimnak, ellentétben a ruhákkal. Tudom, hogy akkoriban még divat volt a lengő szárú nadrág, az ejtett vállú felső és rokonaik, de szerintem ez egy picit zavaró volt, a női szemnek legalábbis. Ami pedig a hangokat illeti, a szinkronok tetszettek, de a meghatóbb pillanatokban valahogy hiányoztak a halk, lassú, az örömködéseknél a vidám, pörgős zenék. Mindent összevetve egy vicces, megható és valahol még bizalomra is tanító állatos történet, izgalmas fordulatokkal és hatalmas happy end¬-del.

Danny Glover
Shawn Pyfrom