Hóbarát

Hóbarát

Jack Frost

Jack Frost (Michael Keaton) mindig is híres zenész akart lenni és most megadatik a lehetõsége a nagy kiugrásra. Csakhogy míg a hírnevén dolgozik, elhanyagolja fiát és a feleségét. Karácsony estéjén azonban ráébred a szomorú igazságra, de jóvátenni már nem tudja, mert végzetes balesetet szenved. Egy évvel késõbb visszatér, a sors különös tréfája során, a fia által gyúrt hóember testében és még egy esélyt kap arra, hogy családjával szemben rendezze a tartozását.

Rendező: Troy Miller
Premier (HU): 1999.12.02.

2021.11.29 Klauka89

Na én az idei karácsonyi filmszezont a mai napon Frostékkal nyitottam meg. Általános iskola óta nem láttam ezt a filmet, és valahogy beugrott ma, így gondoltam, jó lesz újranézni. Nagyon mese benne a hóembervarázslat, viszont nagyon megindító és megh... Több

2019.07.23 Ms. Akárki

Klasszikus karácsonyi film. Nagyon megható ahogy még a halála után is próbálja az apuka jóvá tenni a hibáit és a fiával lenni amennyi kis idő még megadatott a varázs folytán, igaz hóemberként.

2016.01.16 esfworld

Nagyon szép klasszikus családi film. Szeretem az ilyen régi karácsonyi filmeket, ebben tényleg benne van a varázs és elég drámai a vége, nagyon szeretem.

2018.12.24 harnas1207

Kedves és kicsit bárgyú történet gyerekeknek Karácsonyra. A hóember kivitelezése nagyon csúnya lett, inkább horrorfilmbe illő volt. Ha nem lett volna ilyen szirupos a kivitelezés, akkor sokkal élvezhetőbb lett volna.

2016.12.23 TribeBubu

Az alapötlet kissé elcsépelt meg voltak benne bénább részek, de azért jópofa és aranyos kis átirata a klasszikus Jack Frost mesének. Na, meg Jack beszólásai hatalmasak benne :D

A film zenei albumán Michael Keaton két dalnak is társszerzője. Szerző: rbernadett