Közösség

Vélemény:

 

79 Dr. Dolittle

(1998)

Dr . D 1.

 
Yosihiro   2020.12.26 20:38
1

Hűha, micsoda mese. Igazából Eddie M. miatt néztem meg ezt a filmet. Szerintem nem játszotta túl a szerepét, mint némelyik filmekben. Itt még azt a dokit adta, akit én elvártam. A film mondanivalója is inkább gyermekeknek szól, de felnőtt tartalmat is találhatunk benne. A történet vezetése jó, és szinte a végéig egy szinten mozog. Igazi meglepetés ugyan nincs a filmben, de az állatok megszólaltatása és gondolatai azt hiszem, jól sikerültek. Ez gyermeki szemmel nézve "varázslatos". Összességében a forgatókönyv jó, a rendezés is jól sikerült. A szereplők tudtak a filmez olyan értékeket adni, amitől jobb lett a film. A hangi és képi effektek jók lettek. Így azt hiszem, ez a film megérdemli a négy csillagot. Én jól szórakoztam, és a gyermekeket valósággal elvarázsolták a beszélő állatok. :) A történetben olyan érzelmeket kapunk, mint a szeretet és az állatok gondoskodása. Sok olyan mókás jelenet van benne, amit azt hiszem, ha ezt gondolják az állatok, akkor elég érdekes világban élünk. Azért igen, egy folytatást megér ez a történet, és én személy szerint megnézem. Igazából szerintem ez egy kimondottan családi film gyermekeknek, ahol még a szülök is jobban odafigyelnek a filmre, mint a kis lurkók. Kellemes kikapcsolódás, bármikor is nézze az ember, a napi gondokról elvonja a figyelmet, és szinte feltölti az embert. Lehet ugyan rossz kritikát vagy véleményt írni róla, de szerintem ez a vígjáték, főleg a gyermekek kategóriájában, igenis jól sikerült. Üdv, Yosi