Flinstones 2. - Viva Rock Vegas (2000)

The Flintstones in Viva Rock Vegas

hszpp   2017. 02. 05.

Nagyon imadom a különleges,nem megszokott filmeket. Ez is közéjük tartozik. Nagyon jo kellekekkel,diszletekkel. A sztori jo,de azert nem veri le az első reszt.

harnas1207 Nézhetetlen  2018. 12. 03.

Szerencsére az első részt nem láttam. Bár ha láttam volna ezt nem kellett volna elszenvednem.

Bob   2018. 01. 25.

Szereposztás borzalmas, az összes karakter lecserélve (akiket az első részben láthattunk). Ezt a filmet 83 millió dollárból hozták össze. Kinek és miért fizettek ennyit?

szd91   2015. 06. 18.

Az első rész sokkal jobb volt. Itt is igaz, az elsőt nem lehet felülmúlni. Valahogy erőltetettre sikerült számomra. Az hogy a szereplők a 2. részre megfiatalodtak és újra összejöttek, vaahogy olyan alternatív első rész és nem folytatás lett.