Neveletlen hercegnő (2001)

The Princess Diaries

Anne Hathaway
Anne Hathaway

Rea387147   2021. 05. 25.

Szeretem ezt a filmet. Vicces, romantikus, hercegnős és mi egyéb. Ettől eltérően nagyon király és nagyon jól élvezhető ez a film. Bátran ajánlom kisgyermekes családoknak és bárkinek, akinek megjön a kedve a filmhez. ^-^

Bogi87   2016. 07. 31.

Aranyos, kedves, humoros tinivígjáték, amin igazán jól lehet szórakozni, jókat lehet nevetni. A film alapjául szolgáló könyvet nem olvastam, de állítólag az is nagyon jó.

Deku   2017. 08. 28.

Ami nagyon tetszett benne azok a színészek voltak, mindegyik tudott valami újdonsággal szolgálni és ez tök jó volt. Ami viszont nagyon nem jött be az az, hogy a történet egy nagy nulla volt.

hszpp   2017. 02. 02.

Igazi tini film. Minden fiatal lány arról álmodik,hogy hercegnő legyen. Ha nem is született annak, de egyszer csak kiderüljön, ő bizony mégis hercegnő. Ez a film segít kicsit könnyebben elképzelni:) Nagyon aranyos,humoros,s kedves kis love story.:)

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Klasszikus disney film tökéletes szereplőgárdával. Imádtam Annet ebben a szerepben is. Kedves és aranyos alaptörténet, hogy mi lenne ha kiderülne hogy egy egyszerű tini igazából hercegnő és az eseményeket hogyan is dolgozza fel. Vicces, romantikus és nagyon jó tinifilm. Érdemes megnézni.

VvV   2018. 12. 27.

Kedves és humoros történet, egy modernkori királylányos történet.

kevelin   2018. 08. 23.

Anne hathaway egyik első és legjobb filmje. igazi tinifilm amit szerintem a felnőttek is szívesen néznek. nekem nagyon bejött pont a minap néztem újra meg. Genovia pedig egy nagyon gyönyörű kis ország :D szívesen lennék én is a hercegnője legalábbis a film alapján

A két autogramm kérő kislány valójában a rendező Garry Marshall iker unokái voltak, Lilly és Charlotte.

(ArpiHajdu és Réci )

Anne Hathaway korábban forgatta a Meztelen ebéd című filmet a Neveletlen hercegnőnél, ám a kis költségvetésű film készítői úgy gondolták, hogy kivárják, amíg Anne népszerű lesz a Neveletlen hercegnővel és később hozzák ki a saját filmjüket.

(ArpiHajdu és Réci )

Garry Marshall rendező már az első mozifilmjekor (ami nevezetesen a Neveletlen hercegnő volt) úgy nyilatkozott Anne Hathaway-ről, mint Julia Roberts, Audrey Hepburn és Judy Garland keveréke.

(ArpiHajdu és Réci )

Anne Hathaway a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Anne Hathaway a forgatás előtt parókát és műszempillát hordott azért, hogy hozzászokjon.