Neveletlen hercegnő (2001)

The Princess Diaries

Bogi87   2016. 07. 31.

Aranyos, kedves, humoros tinivìgjàtèk, amin igazàn jòl lehet szòrakozni, jòkat lehet nevetni. A film alapjàul szolgàlò könyvet nem olvastam, de àllìtòlag az is nagyon jò.

Deku   2017. 08. 28.

Ami nagyon tetszett benne azok a színészek voltak, mindegyik tudott valami újdonsággal szolgálni és ez tök jó volt. Ami viszont nagyon nem jött be az az, hogy a történet egy nagy nulla volt.

hszpp   2017. 02. 02.

Igazi tini film. Minden fiatal lány arról álmodik,hogy hercegnő legyen. Ha nem is született annak, de egyszer csak kiderüljön, ő bizony mégis hercegnő. Ez a film segít kicsit könnyebben elképzelni:) Nagyon aranyos,humoros,s kedves kis love story.:)

VvV   2018. 12. 27.

Kedves és humoros történet, egy modernkori királylányos történet.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Klasszikus disney film tökéletes szereplőgárdával. Imádtam Annet ebben a szerepben is. Kedves és aranyos alaptörténet, hogy mi lenne ha kiderülne hogy egy egyszerű tini igazából hercegnő és az eseményeket hogyan is dolgozza fel. Vicces, romantikus és nagyon jó tinifilm. Érdemes megnézni.

Anne Hathaway
Anne Hathaway

A két autogramm kérő kislány valójában a rendező Garry Marshall iker unokái voltak, Lilly és Charlotte.

(ArpiHajdu és Réci )

Anne Hathaway korábban forgatta a Meztelen ebéd című filmet a Neveletlen hercegnőnél, ám a kis költségvetésű film készítői úgy gondolták, hogy kivárják, amíg Anne népszerű lesz a Neveletlen hercegnővel és később hozzák ki a saját filmjüket.

(ArpiHajdu és Réci )

Garry Marshall rendező már az első mozifilmjekor (ami nevezetesen a Neveletlen hercegnő volt) úgy nyilatkozott Anne Hathaway-ről, mint Julia Roberts, Audrey Hepburn és Judy Garland keveréke.