Neveletlen hercegnő

The Princess Diaries

2021.05.25 Rea387147

Szeretem ezt a filmet. Vicces, romantikus, hercegnős és mi egyéb. Ettől eltérően nagyon király és nagyon jól élvezhető ez a film. Bátran ajánlom kisgyermekes családoknak és bárkinek, akinek megjön a kedve a filmhez. ^-^

2016.07.31 Bogi87

Aranyos, kedves, humoros tinivígjáték, amin igazán jól lehet szórakozni, jókat lehet nevetni. A film alapjául szolgáló könyvet nem olvastam, de állítólag az is nagyon jó.

2017.08.28 Deku

Ami nagyon tetszett benne azok a színészek voltak, mindegyik tudott valami újdonsággal szolgálni és ez tök jó volt. Ami viszont nagyon nem jött be az az, hogy a történet egy nagy nulla volt.

2017.02.02 hszpp

Igazi tini film. Minden fiatal lány arról álmodik,hogy hercegnő legyen. Ha nem is született annak, de egyszer csak kiderüljön, ő bizony mégis hercegnő. Ez a film segít kicsit könnyebben elképzelni:) Nagyon aranyos,humoros,s kedves kis love story.:)

2019.05.18 Ms. Akárki

Klasszikus disney film tökéletes szereplőgárdával. Imádtam Annet ebben a szerepben is. Kedves és aranyos alaptörténet, hogy mi lenne ha kiderülne hogy egy egyszerű tini igazából hercegnő és az eseményeket hogyan is dolgozza fel. Vicces, romantikus és nagyon jó tinifilm. Érdemes megnézni.

2018.12.27 VvV

Kedves és humoros történet, egy modernkori királylányos történet.

2018.08.23 kevelin

Anne hathaway egyik első és legjobb filmje. igazi tinifilm amit szerintem a felnőttek is szívesen néznek. nekem nagyon bejött pont a minap néztem újra meg. Genovia pedig egy nagyon gyönyörű kis ország :D szívesen lennék én is a hercegnője legalábbis a film alapján

2018.03.18 hackerjulcsi

Emlékszem, hogy vártuk az osztályban, hogy adják a kereskedelmi tévék :) Már nem tudom megmondani, hogy pontosan miért, de nagyon szerettem ezt a filmet. Talán minden kislány valahol erről álmodik.

2016.07.26 Leilani

Tetszett a film, bár egyáltalán nem olyan jó, mint a könyv, ennek ellenére szórakoztató és izgalmas. Kikapcsolódáshoz tökéletes. Mindenkinek ajánlom ezt és a könyv változatot is.

2016.02.15 doroffee

A maga nemében jó film, kedves, szórakoztató. Az egy csillag mínusz azért jár, mert egyáltalán nem hozza a könyv hangulatát, nincs meg egy szereplő részéről sem az a szarkasztikus humor és stílus, és ugye meg is változtatták a történetet azért, hogy ... Több

2015.07.26 one1970

Egyik kedvencem ez a színésznő :) Szerintem minden filmben zseniálisan alakít, bár vannak gyengébb filmjei, viszont az nem ez a film. A történet egyszerű mégis izgalmas :D Ajánlom!

2018.06.22 Plisetsky

Egy igazán vicces film, amit az egész család élvez. Könyvben is elolvastam és ezek után általában elég kritikus vagyok a filmekkel, ám azt kell mondjam hogy itt nagyon jó lett úgy is :) Emellett nagyon aranyos ahogy egy elég férfias és vadóc lányból ... Több

2016.07.28 feketerigous

Szórakoztató film, szívesen megnézem újra és újra. Pár része kicsit unalmas és kiszámítható. A főszereplő szép lassan alakul át egy hétköznapi lányból, egy hercegnővé. Nekem főleg az eleje szórakoztató. Heather Matarazzo karaktere nagyon unszimpatikus nekem.

2017.07.04 gerda

Kedves kis tini film, jó kis történet. Szerintem minden tini lánynak érdemes megnéznie, aki szeretne hercegnő lenni és találni magának egy herceget is.