Neveletlen hercegnő

The Princess Diaries

2017.03.01 Zenta

Bár ez a film inkább a fiatolknak szól, (én is régebben láttam), nekik biztosan elnyeri a tetszésüket, hiszen ők képezik a célcsoportját. Bájos, kedves történet, sokszor mulattató.

2016.09.06 Nnoorraa

Laza, szórakoztató vígjáték. Nem egy nagy sztori, de azért nézhető és kikapcsolódást nyújtó film. A színésznő illik a szerepbe, jól alakít. Egyszeri nézésre bevált.

2016.04.20 Kate Rainbow

Nagyon király kis film volt, és a kettő is nagyon jól sikerült. Aranyos és humoros volt nagyon. Az alaptörténet baromira bejött, és mialatt néztem elképzeltem mi lenne ez a valóságba is megesne. Nagyon komoly lenne. :D Ajánlom mindenkinek aki akar egy jót nevetni.

2017.08.28 ocskol

A kislányom egyik kedvenc családi filmje és bár nem feltétlenül én vagyok a célcsoportja, az igazat megvallva nem rossz. Ha már hercegnős film, akkor ez a darab számomra is élvezhető.

2015.11.02 Vivi02

Vicces,hogy egy teljesen más világból való kis csajszi, mennyire meg tud változni, ha a családról van szó. Édes kis története van. Tini film kifejezetten.

2015.11.04 Katalin21

Ez a film mesébe illő. Egyszerű,de mégis izgis. Jó kis tini film. Családnak is közös kikapcsolódásra ajánlom. Minden van benne, ami kell zenétől a vígjátéktól a drámáig. Tényleg jó.

2017.10.13 Bogii

Szerintem egy nagyon kedves és vicces történet, én már számtalanszor láttam. Anne Hathaway szerintem remekül alakítja Miat.

2015.11.29 somoha

Gyerekkorom egyik kedvenc filmje, rongyosra néztem a VHS kazettát, aztán a DVD-t is. Megunhatatlan, humoros és kiváló színészekkel teli film!

2015.07.19 justynaw

A film tagadhatatlanul Disney alkotás. Anne Hathaway a hirtelen hercegnővé előlépett kamasz tinilány szerepében igazán jó alakítást nyújt. A film ezzel együtt nem jobb az átlagosnál, de élvezhető. Az alkotók nyilván nem díjakat akartak begyűjteni, csak egy kedves kis filmet készíteni.

2015.01.28 Diana

Számomra egy egyszerű, átlagos film. Megnézhető, de egyszer elég is.

2017.06.09 Fanniiiiiiiiiiiii

Imádom ezt a filmet. A szereplőket jól megválogatták. Mindenkinek meg kell néznie aki szereti a nagy átalakulásokat.

2014.10.02 Tchiva

Ez egy kedves kis családi film, amit leginkább persze a kislányok fognak élvezni. Romantikus kaland-vígjátéknak mondanám, ami hibáival együtt is szerethető. Anne Hathaway remekül illik a szerepbe, ő a makrancos kis hercegkisasszony, akinek rá kell jö... Több