Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Neveletlen hercegnő 2. - Eljegyzés a kastélyban (2004)

The Princess Diaries 2: Royal Engagement

kevelin   2019. 06. 01.

Anne hathaway egyik első és legjobb filmje. igazi tinifilm amit szerintem a felnőttek is szívesen néznek. nekem nagyon bejött pont a minap néztem újra meg. Genovia pedig egy nagyon gyönyörű kis ország :D szívesen lennék én is a hercegnője legalábbis a film alapján

Deku   2017. 10. 23.

Tartalmilag a film nagyon rendben van és éppen ezért nálam a top 10-ben benne szerepel. Odáig voltam ettől a filmtől és örülök, hogy megnéztem. Nem egy üres kis történetet felvázoló film volt ez és ez nagyon tetszett benne.

Leilani   2016. 07. 26.

Tetszett a film, de ez szerintem nem lett olyan jó, mint az első rész. A könyv szintjét ez sem éri el, ennek ellenére szórakoztató és izgalmas történet. Mindenkinek ajánlom ezt és a könyveket is.

hszpp   2017. 02. 05.

Nagyon kedves történet,ugyanolyan jo pornókkal,s szineszekkel,mint az első rész:) csajos estekhez igazan kedves film.

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Méltó folytatása az első disney filmnek. Igazi klasszikus tinifilm. Nem csalódtam benne. Izgalmas és egyedi történet, Anne pedig zseniálisat alakít benne. Érzelmes és megható történet a felnövésről és a nehézségek megoldásáról egy cukormázas disney filmbe burkolva.

Állítólag amikor Raven-Symoné-nak megmondták, hogy együtt fog énekelni Julie Andrews-zal annyira elérzékenyült, hogy sírva fakadt.

Anne Hathaway édesanyja Kate McCauley Hathaway feltűnik a filmben kórusvezetőként.

A film egyik producere Whitney Houston volt.