Neveletlen hercegnő 2. - Eljegyzés a kastélyban (2004)

The Princess Diaries 2: Royal Engagement

Dorkateo   2021. 04. 11.

Elég lett volna az első rész

Garry Marshall habos-babos hálivúdi meséit szeretem egy szürke vasárnap délután megnézni. De elég lett volna az első rész, a második már nagyon erőltetett lett.

Deku   2017. 10. 23.

Tartalmilag a film nagyon rendben van és éppen ezért nálam a top 10-ben benne szerepel. Odáig voltam ettől a filmtől és örülök, hogy megnéztem. Nem egy üres kis történetet felvázoló film volt ez és ez nagyon tetszett benne.

hszpp   2017. 02. 05.

Nagyon kedves történet,ugyanolyan jo pornókkal,s szineszekkel,mint az első rész:) csajos estekhez igazan kedves film.

Leilani   2016. 07. 26.

Tetszett a film, de ez szerintem nem lett olyan jó, mint az első rész. A könyv szintjét ez sem éri el, ennek ellenére szórakoztató és izgalmas történet. Mindenkinek ajánlom ezt és a könyveket is.

Ms. Akárki   2019. 05. 26.

Méltó folytatása az első disney filmnek. Igazi klasszikus tinifilm. Nem csalódtam benne. Izgalmas és egyedi történet, Anne pedig zseniálisat alakít benne. Érzelmes és megható történet a felnövésről és a nehézségek megoldásáról egy cukormázas disney filmbe burkolva.

kevelin   2019. 06. 01.

Anne hathaway egyik első és legjobb filmje. igazi tinifilm amit szerintem a felnőttek is szívesen néznek. nekem nagyon bejött pont a minap néztem újra meg. Genovia pedig egy nagyon gyönyörű kis ország :D szívesen lennék én is a hercegnője legalábbis a film alapján

Fanni11   2016. 08. 04.

Ki ne almodna arrol hogy valaki eled all es azt mondja hogy hercegno vagy! Az elso resz is remek volt es ez is nagyon tetszett!

Állítólag amikor Raven-Symoné-nak megmondták, hogy együtt fog énekelni Julie Andrews-zal, annyira elérzékenyült, hogy sírva fakadt.

Anne Hathaway édesanyja, Kate McCauley Hathaway feltűnik a filmben kórusvezetőként.

A film egyik producere Whitney Houston volt.

A film végén, amikor a zenekar játszik, Garry Marshall rendező üti a nagydobot a bal oldalon.

Julie Andrews saját maga forgatta, kaszkadőr nélkül a matrac-szörfözős jelenetet.