Neveletlen hercegnő 2. - Eljegyzés a kastélyban

Neveletlen hercegnő 2. - Eljegyzés a kastélyban

The Princess Diaries 2: Royal Engagement
Leilani

A Genoviában letelepedett Mia hercegnő újabb felfedezéssel szembesül: egy angol kérővel való elrendezett házasságra készítik elő.

(Hupka Adrián)

Rendező: Garry Marshall
Forgatókönyvíró: Meg Cabot, Gina Wendkos, Shonda Rhimes
Premier (HU): 2004.10.28. | Disney+ (2022.06.14.)

2021.04.11 Dorkateo

Elég lett volna az első rész

Garry Marshall habos-babos hálivúdi meséit szeretem egy szürke vasárnap délután megnézni. De elég lett volna az első rész, a második már nagyon erőltetett lett.

2017.10.23 Deku

Tartalmilag a film nagyon rendben van és éppen ezért nálam a top 10-ben benne szerepel. Odáig voltam ettől a filmtől és örülök, hogy megnéztem. Nem egy üres kis történetet felvázoló film volt ez és ez nagyon tetszett benne.

2017.02.05 hszpp

Nagyon kedves történet,ugyanolyan jo pornókkal,s szineszekkel,mint az első rész:) csajos estekhez igazan kedves film.

2016.07.26 Leilani

Tetszett a film, de ez szerintem nem lett olyan jó, mint az első rész. A könyv szintjét ez sem éri el, ennek ellenére szórakoztató és izgalmas történet. Mindenkinek ajánlom ezt és a könyveket is.

2019.05.26 Ms. Akárki

Méltó folytatása az első disney filmnek. Igazi klasszikus tinifilm. Nem csalódtam benne. Izgalmas és egyedi történet, Anne pedig zseniálisat alakít benne. Érzelmes és megható történet a felnövésről és a nehézségek megoldásáról egy cukormázas disney filmbe burkolva.

Állítólag amikor Raven-Symoné-nak megmondták, hogy együtt fog énekelni Julie Andrews-zal, annyira elérzékenyült, hogy sírva fakadt. Szerző: rbernadett

Anne Hathaway édesanyja, Kate McCauley Hathaway feltűnik a filmben kórusvezetőként. Szerző: rbernadett

A film egyik producere Whitney Houston volt. Szerző: rbernadett

A film végén, amikor a zenekar játszik, Garry Marshall rendező üti a nagydobot a bal oldalon. Szerző: rbernadett