Nicsak, ki beszél még! (1990)

Look Who's Talking Too

Gilbert Gottfried
Kirstie Alley

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Ritka az ilyen, de talán jobb lett mint az első rész. Vicces és pörgős. A gyerkőcök egymásnak való beszólogatásai és helyzetpoénjai isteniek. John Travolta szinte lubickolt ebben a szerepben, nagyon jól állt neki.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Gyerekkorom egyik slágerfilmje. Nem tudok különbséget tenni a 3 rész között, nekem mind nagy kedvencem.

indingo   2017. 12. 28.

Elképesztő, hogy milyen régi már ez a film, pedig mintha csak pár éves lenne. Aranyos és humoros történet, ahol már bejön a testvér dolog is a szokásos sztorihoz.

Norbert93   2018. 11. 08.

Nagyon jó kis folytatás, ami azért ritka szokott lenni. John Travolta mindenféle szerepet elvisz a hátán.

kevelin   2019. 06. 02.

gyerekkorom filmje. ha vagy 100x nem láttam akkor egyszer sem. vicces, tök jól bemutatja mennyi kalamajkát tud okozni egy aztán meg két kisgyerek a családban főleg ha apuka nem tú sokat van otthon. a főszereplők pedig szintén kiváló munkát végeztek

NFG   2018. 03. 24.

Szerintem ezt a részt még jobban is szeretem mint az előzőt! Itt már kisebb, nagyobb, fiú, lány szemszögből láthatjuk! Nagyon aranyos és humoros vígjáték!

ereln   2016. 04. 27.

Nagyon jó film, teljesen beindul a nosztalgiafaktor, amikor megnézem. Érdekes, hogy ennek a trilógiának mindegyik része jól sikerült és ez ritka, ha azt vesszük alapul, hogy a folytatások nem szoktak jól sikerülni.

Damon Wayans volt Eddie hangja.

Bruce Willis volt Mickey hangja.

Dave Grusin szerezte a TriStar Pictures dalt.

Ez az egyetlen TriStar Pictures-film, melyben a logóban látható ló megszólal.

A film Magyarországon az 1991-es év legnézettebb bemutatója volt.