Nicsak, ki beszél még!

Look Who's Talking Too

2019.07.31 Ms. Akárki

Ritka az ilyen, de talán jobb lett mint az első rész. Vicces és pörgős. A gyerkőcök egymásnak való beszólogatásai és helyzetpoénjai isteniek. John Travolta szinte lubickolt ebben a szerepben, nagyon jól állt neki.

2018.12.06 mamiéstöti2

Gyerekkorom egyik slágerfilmje. Nem tudok különbséget tenni a 3 rész között, nekem mind nagy kedvencem.

2017.12.28 indingo

Elképesztő, hogy milyen régi már ez a film, pedig mintha csak pár éves lenne. Aranyos és humoros történet, ahol már bejön a testvér dolog is a szokásos sztorihoz.

2018.11.08 Norbert93

Nagyon jó kis folytatás, ami azért ritka szokott lenni. John Travolta mindenféle szerepet elvisz a hátán.

2019.06.02 kevelin

gyerekkorom filmje. ha vagy 100x nem láttam akkor egyszer sem. vicces, tök jól bemutatja mennyi kalamajkát tud okozni egy aztán meg két kisgyerek a családban főleg ha apuka nem tú sokat van otthon. a főszereplők pedig szintén kiváló munkát végeztek

2018.03.24 NFG

Szerintem ezt a részt még jobban is szeretem mint az előzőt! Itt már kisebb, nagyobb, fiú, lány szemszögből láthatjuk! Nagyon aranyos és humoros vígjáték!

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, teljesen beindul a nosztalgiafaktor, amikor megnézem. Érdekes, hogy ennek a trilógiának mindegyik része jól sikerült és ez ritka, ha azt vesszük alapul, hogy a folytatások nem szoktak jól sikerülni.

2019.01.10 Let it happen

Bár az első rész különösen tetszett, ez a második határozottan a kedvencem! Sokkal viccesebb az egész így, hogy kibővült a család egy kislánnyal is! És a gyerekek talán egészen valódi érzelmeibe nyerünk betekintést! És szerintem a film nézése közben mindenki igazán átérzi a sztorit!