Ghotik   2016. 10. 03.

Nagyon aranyos, szívhez szóló kis film, amiben jól alakít mind a két kis gyerekszínész. Aranyos, megfogó dráma is és jó történet, ami reális problémákat vet fel.

Vibozsofi   2016. 04. 05.

A film egy hétköznapi történetet dolgoz fel, szórakoztató és elgondolkodtató kivitelben. A színészek szerethetők, emberiek, hitelesek, és természetesen nem tökéletesek. Ajánlom mindenkinek, aki egy kicsit mélyebb tartalommal bíró, mégis könnyed kikapcsolódásra vágyik.

Charlie Ray

A film összbevétele 384 924 dollár volt (imdb.com).

Josh Hutcherson testvére, Connor kapott egy aprócska szerepet a filmben.

(ArpiHajdu és Réci )

Charlie Ray nagynénje látta meg az újságban, hogy meghallgatásokat hirdetnek Rosemary szerepére. Ray úgy kapta meg a szerepet, hogy előtte soha nem vett még részt meghallgatáson.

(ArpiHajdu és Réci )

Josh Hutcherson a film forgatása alatt csókolózott először.