Manhattan kicsiben

Manhattan kicsiben

Little Manhattan
Charlie Ray

A Manhattan kicsiben című amerikai vígjátékban a tizennégy éves Gabe reménytelenül szerelmes Rosemary-be, akivel együtt járnak karate órákra. A fiú nagyon szeretné randira hívni a lányt, de nem tudja hogyan fogjon hozzá az udvarláshoz. Eközben a fiú szülei már beadták… Több

Premier (HU): 2006.08.29.

2024.03.08 R9CK3R

Imádtam minden egyes percét, pedig a romantikus filmek sose voltak a kedvenceim, de ez egyszerűen tökéletesre sikeredett, és azt különösen értékeltem, hogy maga a sztori és minden teljesen reális, nem egy irreális f*s, mint a legtöbb „romantikus” film. Aki még nem látta, pótolja!

2020.10.28 indingo

Manhattan kicsiben, de nagyban is pont ilyen. Pont ilyen kérdések merülnek fel a felnőttekben, és pont ilyen esetlenek a szerelem terén.

2020.10.19 petraszab

Aranyos film volt, ahol egy kisfiú oldaláról láthatjuk az első szerelem kibontakozását. A kétségeket, a kérdéseket amik felmerülnek benne.

2016.10.03 Ghotik

Nagyon aranyos, szívhez szóló kis film, amiben jól alakít mind a két kis gyerekszínész. Aranyos, megfogó dráma is és jó történet, ami reális problémákat vet fel.

2016.04.05 Vibozsofi

A film egy hétköznapi történetet dolgoz fel, szórakoztató és elgondolkodtató kivitelben. A színészek szerethetők, emberiek, hitelesek, és természetesen nem tökéletesek. Ajánlom mindenkinek, aki egy kicsit mélyebb tartalommal bíró, mégis könnyed kikapcsolódásra vágyik.

A film összbevétele 384 924 dollár volt (imdb.com).

Josh Hutcherson testvére, Connor kapott egy aprócska szerepet a filmben.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Charlie Ray nagynénje látta meg az újságban, hogy meghallgatásokat hirdetnek Rosemary szerepére. Ray úgy kapta meg a szerepet, hogy előtte soha nem vett még részt meghallgatáson.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Josh Hutcherson a film forgatása alatt csókolózott először.Szerző: mamiéstöti2