Los Angeles-i tündérmese

Los Angeles-i tündérmese

A Cinderella Story

Még hogy Hamupipőke csak a mesében létezik? Cseréljük az üvegcipőt mobiltelefonra, a tökhintót sportkocsira, a mesebeli királyságot pedig Los Angeles külvárosára, és kiderül, hogy a hol volt, hol nem volt most épp itt van. Amikor nem a gonosz mostoháját és mostohanővéreit kell elviselnie, akkor Sam (Hilary Duff) egy étteremben takarít. Álmaiban a szép, szőke herceget várja, aki persze ott van az orra előtt. Vajon sikerül a modern Hamupipőkének észrevennie álmai lovagját és összeszednie a bátorságát?

Rendező: Mark Rosman
Író: Leigh Dunlap
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2005.05.10.

2021.01.16 elekm90

Ócska, hollywoodi tündérmese. Tipikus kilencvenes évek végi/kétezres évek eleji film tizenéves kislányoknak, amivel önmagában nem is lenne baj, de ebben a műfajban is számos jobb film készült (pl. A csaj nem jár egyedül). Annyira fals, annyira Disney, hogy az már fáj.

2019.07.23 Ms. Akárki

Ez volt az első ilyen élőszereplős, Disney Hamupipőke filmfeldolgozás, amit még tininek láttam, úgyhogy valószínű azért szeretem még mindig. Klasszikus történet egy kicsit modernizálva. Hilary Duff és Chad Michael Murray között nagyon jól működött a kémia.

2019.06.02 kevelin

Igazi tinifilm szerelemről, csalódásról. Tagadhatatlan, hogy aki ebben az időben nőtt fel, mindenki megnézte. Nekem akkor tetszett, ma már kevésbé bírnám elviselni.

2018.08.05 BaloghBogi42

Nagyon mély nyomot nemigen hagyott bennem, de tetszett a kisugárzása, és az üzenet, amit közvetített, hogy bármire képes vagy, ha hiszel magadban. A szereplők is rendben vannak. Sam nem a legcsinosabb, de szerintem ez kellett a szerepéhez. Ettől lett... Több

2015.05.03 Mozi22

Bájos történet arról, hogy sose add fel az álmaid. Hogy küzdj a céljaidért és ne fogadd el mások skatujáit.

A Warner Bros stúdió 240. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2