Flubber - A szórakozott professzor (1997)

Flubber

Sabnock Sanatory   2020. 11. 21.

Semmi újat nem ad, és a vicces jelenetek is átfordulnak öncélú ripacskodásba. Williams még adja magát, de úgy semmi nem stimmel. Gyenge.

Jozzsef   2015. 11. 22.

Jópofa ötletes figura lett ez a ragacs.Maga a film is tetszett lehet rajta jókat nevetni.Amikor az a kis repülő robot figura megsérült rendesen sajnáltam.Persze a film vége a szokásos "minden rendbe jött" szituáció.

Petya1995   2015. 08. 15.

Ezt a filmet 1000-szer láttam már és mai napig megnevettet . hihetetlenül jó ,és mulatságos film. Rugacs is nagyon vicces a filmben ,mint Robin Williams is hozza a tőle megszokott vicces karaktert . Nagyon jó film ajánlom mindenkinek

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Ötletes és izgalmas film nyakonöntve Robin Williams sajátos karakteres humorával, amitől olyan élvezetes lesz ez a film. Kedvenc gyerekkori filmem tőle, mert egyszerre akciódús és érzelmes. A ragacs pedig sokszor nagyon cuki.

clay00   2017. 02. 26.

Nos jó-jó,de azért csak egy egyszerű,már-már a giccsbe forduló őrült tudós és a találmányok közötti kapcsolatot (némi romantikus szállal) bemutató film lett.

Smith szerepét eredetileg Alan Thicke-nek szánták.

(Thibo84)

Wilson Croft szerepére Willem Dafoe-t, Wessonéra Danny DeVitot, Dr. Sara Jean Reynoldséra pedig Jane Seymourot akarták eredetileg.

(Thibo84)

Billy Crystalt akarták eredetileg Philip Brainard professzor szerepére.

(Thibo84)

Carrie Fishert akarták eredetileg Weebo hangjának.

(Thibo84)

Wil Wheatont azért választották be a filmbe, mert hasonlított Tommy Kirkre az A szórakozott professzorból (1961).