Tucatjával olcsóbb

Tucatjával olcsóbb

Cheaper by the Dozen
SzFa

Sok jó ember kis helyen is elfér. Ez lehetne a Baker család mottója, akiknek legszembetűnőbb tulajdonsága, hogy valamivel népesebbek, mint az átlagos amerikai család. Az összesen tizenkét gyereket és a két kutyát a szülők egyébként sem tudják mindig szemmel tartani, ám mikor az anya állást… Több

Premier (HU): 2004.03.11. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.11.08 Klauka89

Egy estés mozinak gyerekaltatás után teljesen jó. Vicces is volt, amennyire lehetett. A 12 gyerek nyilván túlzás, de épp ettől volt egyedi. Nekem a Hetedik mennyország c. sorozat jutott róla eszembe. Ismerős arcok köszöntek vissza belőle. Kedves sztori.

2019.07.27 Ms. Akárki

Zseniális vígjáték. Steve Martin egyik legjobb filmje. Nagyon jókat röhögünk rajta még most is a komplikát nagycsaládi túlélésen:D A békás kissrác volt a kedvencem.

2017.10.27 SzFa

Szeretem a Tucatjával olcsóbb filmeket, mert mindig nagyon vidámak és viccesek. Mikor ezt a filmet látom mindig vágyni kezdek hatalmas családra. Nagyon élvezetes családi film.

2019.07.19 Norbert93

Közepes vígjáték "B" kategóriás színészekkel. Nem rossz, de nem is túl jó, legegyszerűbben úgy tudnám jellemezni, hogy a maga módján azt nyújtja ami módjában áll és nem próbál több lenni egy közepes családi vígjátéknál. Vannak humoros jelenetei, de azokkal sem esik túlzásba és megmarad a jóízlés határain belül.

2015.09.06 ANdraS

Átlagos családi film amely vígjátékra játszik, de nehéz rajta nevetni is, mert a humora erőltetett. El tudom képzelni, hogy az amerikaiakat megszólíthat ilyenféle óda a családra, de európai nézőnek kimondottan kínos. Nem akarom elhinni, hogy folytatást is készítettek.

A film Frank B. Gilbreth Jr. és Ernestine Gilbreth Carey azonos című regénye alapján készült. Szerző: rbernadett

A bemutatókor egyik szülőt játszó színésznek sem volt még gyereke.Szerző: kázsé

A valóságos családban, amiről a filmet mintázták, nem voltak ikrek.Szerző: kázsé

A film a valóságos Gilbreth családon alapul. A név maga többször megjelenik a filmben.Szerző: kázsé