Tucatjával olcsóbb (2003)

Cheaper by the Dozen

Ms. Akárki   2019. 07. 27.

Zseniális vígjáték. Steve Martin egyik legjobb filmje. Nagyon jókat röhögünk rajta még most is a komplikát nagycsaládi túlélésen:D A békás kissrác volt a kedvencem.

Norbert93   2019. 07. 19.

Közepes vígjáték "B" kategóriás színészekkel. Nem rossz, de nem is túl jó, legegyszerűbben úgy tudnám jellemezni, hogy a maga módján azt nyújtja ami módjában áll és nem próbál több lenni egy közepes családi vígjátéknál. Vannak humoros jelenetei, de azokkal sem esik túlzásba és megmarad a jóízlés határain belül.

SzFa   2017. 10. 27.

Szeretem a Tucatjával olcsóbb filmeket, mert mindig nagyon vidámak és viccesek. Mikor ezt a filmet látom mindig vágyni kezdek hatalmas családra. Nagyon élvezetes családi film.

ANdraS   2015. 09. 06.

Átlagos családi film amely vígjátékra játszik, de nehéz rajta nevetni is, mert a humora erőltetett. El tudom képzelni, hogy az amerikaiakat megszólíthat ilyenféle óda a családra, de európai nézőnek kimondottan kínos. Nem akarom elhinni, hogy folytatást is készítettek.

szd91   2015. 01. 28.

Steve Martin az egyik kedvenc komikus színészem és ebben a vígjátékban különösen fantasztikus. Mind a 12 gyerekével együtt. Akárhányszor újranézném a 2. résszel együtt.

veress75   2016. 07. 04.

Nem számítottam túl sokra, de még annál is kevesebbet kaptam. Rettentő borzalom ez a film. Tele van klisékkel, vicces akar lenni, de egyáltalán nem lehet rajta nevetni. Az sem tetszett, hogy Steve Martin, egy tehetséges színész hogy kerül egy ilyen rossz filmbe.

fazsuzso   2015. 12. 21.

Érdemes megnézni a filmet, bár Steve Martin nem legjobb filmje. Sablonos tucatfilm, amiből láttunk már jó párat. Egyszeri kikapcsolódásnak jó, de sokat ne várj tőle.

A film Frank B. Gilbreth Jr. és Ernestine Gilbreth Carey azonos című regénye alapján készült.

A bemutatókor egyik szülőt játszó színésznek sem volt még gyereke.

(kázsé)

A valóságos családban, amiről a filmet mintázták, nem voltak ikrek.

(kázsé)

A film a valóságos Gilbreth családon alapul. A név maga többször megjelenik a filmben.

(kázsé)

Forrest Landis a bemutatókor 9 éves volt, épp úgy, mint a karaktere.

(kázsé)

Mel Gibson is jelölt volt a főszerepre.

(kázsé)

A rendező Shawn Levy megjelenik a filmben, mint riporter.