Egy igazán csodás nap (2014)

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

indingo   2017. 04. 12.

Az előzetes alapján egy jó értelemben vett káoszra számítottam, de csalódnom kellett mert eléggé fejetlen volt az egész történet. Nem találtam elég viccesnek sem.

TomÁcs   2018. 04. 24.

Nincsenek benne nagy megállapítások, hatalmas egymásra találások és életbölcsességek, d egy kedvelhető film. Nem kell rajta sokat gondolkozni, csak beszippant 90 percre.

VvV   2019. 10. 28.

Az előzetesben mindent ellőnek. Erőltetett az egész, nem életszerű.

Lonka   2017. 07. 30.

Örülök, hogy nem fordították le szóról szóra az eredeti címet. Egynek elment a film, de nem vágyom rá hogy újra megnézzem. Eléggé közepes, sablonos film.

Hablaty   2016. 10. 13.

Erőltetettnek érzeetm, egyszer meg lehet nézni, de nem nagy durranás. A trailer sok mindent elárul.

Dylan Minnette
Kerris Dorsey
Kerris Dorsey
Dylan Minnette
Dick Van Dyke
Ed Oxenbould

A filmet a kaliforniai Pasadena-ban és Los Angeles-ben forgatták.

Lisa Cholodenko szerződtették először a rendezésre, azonban 2013 februárjában ott hagyta a forgatást.

Az első autós jelenetben a 4 Non Blondes nevű zenekar 'What's Up' című dalát éneklik.