Egy igazán csodás nap (2014)

Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

VvV   2019. 10. 28.

Az előzetesben mindent ellőnek. Erőltetett az egész, nem életszerű.

indingo   2017. 04. 12.

Az előzetes alapján egy jó értelemben vett káoszra számítottam, de csalódnom kellett mert eléggé fejetlen volt az egész történet. Nem találtam elég viccesnek sem.

TomÁcs   2018. 04. 24.

Nincsenek benne nagy megállapítások, hatalmas egymásra találások és életbölcsességek, d egy kedvelhető film. Nem kell rajta sokat gondolkozni, csak beszippant 90 percre.

Lonka   2017. 07. 30.

Örülök, hogy nem fordították le szóról szóra az eredeti címet. Egynek elment a film, de nem vágyom rá hogy újra megnézzem. Eléggé közepes, sablonos film.

HannaK   2016. 09. 17.

Voltam benne megmosolyogtató jelenetek, de én egy picit többet vártam azért.

Hablaty   2016. 10. 13.

Erőltetettnek érzeetm, egyszer meg lehet nézni, de nem nagy durranás. A trailer sok mindent elárul.

clay00   2017. 03. 12.

Célját elérte: kis bugyuta, de annál viccesebb, "agy kikapcsolós" családi vígjáték! Néha ilyen is kell, de azért ejnye-bejnye Disney többet várunk tőled!

Dylan Minnette
Kerris Dorsey
Kerris Dorsey
Dylan Minnette
Dick Van Dyke
Ed Oxenbould

A filmet a kaliforniai Pasadena-ban és Los Angeles-ben forgatták.

Lisa Cholodenko szerződtették először a rendezésre, azonban 2013 februárjában ott hagyta a forgatást.

Az első autós jelenetben a 4 Non Blondes nevű zenekar 'What's Up' című dalát éneklik.

A forgatókönyv azonos című gyerekkönyve alapján készült.

Steve Carell és Jennifer Garner is a granville-i Denison University-be járt. Carell 1984-ben, míg Garner 1994-ben diplomázott le.

A kicsi Trevort két ikerlány alakította.