Delfines kaland 2.

mamiéstöti2   2018. 01. 20.

A második rész is olyan mély benyomást tett bennem, mint az első. Nagyon tetszenek a delfinekről szóló filmek.

czigler.nora   2017. 08. 14.

Gyerekeknek ajánlott film, én ezt nem vettem komolyan és elmentem rá hát kár volt. A folytatás sokkal gyengébb, mint az első film. Bugyutára sikeredett

S.Marika   2015. 02. 11.

Ez egy gyerekfilm, gyerekeknek és annak tökéletes. A 7 évesek nagyon szeretik :-) kedves, értelmes történet, és híven követi a megtörtént eseményeket. Az igazi wintert a valóságban webkamerán lehet figyelni :-) Morgan Freemantől jófejség, hogy elvállalta, nem ér kevesebbet ez a szerep sem, mint a sok sztár sok-sok szinkronszerepe a rajzfilmekben...

cunci   2015. 06. 16.

Aranyos, kellemes, kiszámítható történetvezetésű családi film delfinekkel és egy nagyon jópofa pelikánnal. A két szereplő már nem olyan bájos, mint az első részben, ugyanakkor, ez azért még mindig egy gyerekfilm. Annak egész jó, nem kevés valós dologra támaszkodva, az állatokat nézni pedig mindig jó, különösen igaz ez delfinekre.

HannaK   2016. 09. 17.

Az első rész jobban tetszett, de ő sem rossz.

Juliana Harkavy
Juliana Harkavy
Kris Kristofferson
Kris Kristofferson
Austin Stowell
Morgan Freeman

A két Delfines kaland film (2011 és 2014) között Harry Connick Jr. és Kris Kristofferson még egy filmben, az Angyalok énekében is egy apa-fia párost alakított.

(ArpiHajdu és Réci )

A filmben megjelenik Bethany Hamilton, szörfbajnok is, aki 2003 októberében egy cápatámadás következtében elvesztette a bal karját. Életéről önéletrajzi műve alapján, 2011-ben film készült, Soul surfer (Életem a szörf) címmel, amelyben AnnaSophia Robb alakítja őt.

(ArpiHajdu és Réci )

Rufust két pelikán játszotta: Ricky és Lucy. Minkettőjük a Clearwater Marine Aquarium lakója.