Cercei   2016. 02. 09.

Nagyon nagyon szerettem ezt a filmet, emlékszem. Volt ennek egy francia változata is, ha jól emlékszem. MIndkettő jó. Bírtam a kis indiánt a nagyváros forgatagában. És igen, nem hülyeség az ötlet sem, jól mutatja, hogy mindegy hol élünk, mennyire fontos, hogy megmaradjun annak, akik vagyunk...:)

FunBoi   2015. 01. 18.

Azt leszámítva, hogy nem kedvelem Tim Allent, bár kétségkívül nagyon nagyon amerikai arc, ez egy egészen kedves szerepe. És a sztori is aranyos. Mondjuk 15 fölött, csak kiskorú felügyelete közben ajánlom.:D

Lolita Davidovich

Egy egész napnyi felvétel elveszett, amikor állítólagosan benn maradt egy taxi hátsó ülésén. A mai napig nem lett meg.