Kiskarácsony mindenáron

Kiskarácsony mindenáron

Deck the Halls

A karácsony a szeretet ünnepe, de nem zárja ki a veszekedést. Sem a cselvetést, az árulást, és a ravasz kitolást. Egy kisváros büszke polgára (Danny DeVito) elhatározza, az idén olyan boldog karácsonyt szervez, hogy még az űrben is tudjanak róla. Annyi kis fényes villanykörtével akarja feldíszíteni házát, hogy a marslakók is jól lássák. Szomszédját (Matthew Broderick), aki egyébként maga is jóravaló, rendes polgár ez a terv rettentően bőszíti és mindenképpen meg akarja akadályozni. A frontvonalak egyértelműek, a lövészárkokat kiásták. Két elvetemült családapa mindenre kész, hogy pokollá tegye a szomszédja életét. Kellemes ünnepeket!

Premier (HU): 2006.11.30.

2017.07.31 Lonka

Kicsit debil lett a film, pedig a színészek viszonylag ismertek. Hozta a karácsonyi érzést magával, de a történet nekem nagyon nem tetszett.

2017.07.02 indingo

Pár éve adták karácsonykor és megnéztem, mert ígéretesnek tűnt. Elég langyos a történet, semmi sem történik enne, pedig a szereposztás alapján kicsit kompaktabb filmre számítottam.

2015.07.30 Fildi

Nem tartom igazán jó filmnek. Sablonos, néhány része untatott egy-két poént leszámítva. Langyos, egyszerű, középszerű vígjáték, semmi extra. Jóindulattal egyszer nézhető.

Házi barkács
1991