Oviapu (2003)

Daddy Day Care

Oviapu
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Nagyon cuki mézesmázos film lett a végére a gyerekek miatt. A történet eléggé alacsony költségvetés szagú de Eddie Murphy miatt nekem mégis egész jó kikapcsolódást nyújt. Némely gyerekneveléses r€szen az elején sírtam a röhögéstől.

indingo   2017. 06. 20.

A kis csokifiú a leginkább említésre méltó a filmből. A cselekménye nekem ne olt vicces, de valakinek biztos tetszik. A kisebb korosztály számára jó lehet.

diumiu   2018. 01. 31.

Eddie Murphy a listámon nem igazán van előkelő helyen, de ennek ellenére belevágtam ebbe a filmbe, amit a gyerekek miatt nem bántam meg. Számomra ennek ellenére egyszer nézhető a film.

Lonka   2017. 07. 31.

Eddie Murphy nem a kedvencem, de nem is miatta néztem. Nagyon aranyos kiskölykök vannak benne. A története egy erős közepes, azért még dolgozhattak volna a párbeszédeken.

Curacao86   2015. 04. 21.

Rendkívül vicces, szórakoztató, családi film, ami a vígjáték műfaj kedvelőinek és Eddie Murphy rajongóknak kötelező. Kivételesen ez többször nézhető film, jókedv esetén még jobb lesz a hangulat, lazításra tökéletes bármikor. :)