Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Richie Rich - Rosszcsont beforr (1994)

Ri¢hie Ri¢h

Norbert93   2019. 04. 25.

Milliószor megnéztem, még VHS-re is felvettem, szerettem volna egy napra én is Richie Rich lenni. Aranyos, erőszakmentes, igazi gyerekeknek szóló vígjáték.

indingo   2017. 11. 02.

Kedvelhető film. Én akkortájt nagyon bírtam Macaulay Culkint, sajnálom, hogy kisiklott az élete. Maga a film egy gyerekeknek szóló történet, az arra jellemző akcióval és poénokkal.

rbernadett   2015. 10. 16.

Ebben az időben Macaulay Culkin nagyon foglalkoztatott sztár volt. Valami szerepet keresni kellett neki folyamatosan, és így jött az ötlet erre a feldolgozásra. Szerintem nem lett ez olyan rossz, de érdemes tudni hozzá, hogy ez egy rajzfilm feldol... több»

ZeroHero   2015. 05. 14.

Nagyon eroltetett es gagyi, szerintem M. Clukin leggyengebb filmje. mindenesetre az biztos, h hatalmas a kontraszt a Jofiu beli alakitasa es ekozott a szirupos, eroltetetten vicceskedo moslek kozott.

diumiu   2018. 01. 31.

Macaulay Culkin azon korszaka közé tartozik ez a film, amikor még szívesen néztem és szerintem ez a filmje is jól sikerült. Ugyan nem egy világmegváltó története van a filmnek, de kikapcsolódásnak tökéletes.

elvi24   2015. 01. 22.

IMÁDOM a kedvencem

Jonathan Hyde
Christine Ebersole
John Larroquette
Christine Ebersole
Edward Herrmann

A film forgatásának idején, minden bizonnyal Macaulay Culkin volt az egyik leggazdagabb gyerek a világon.

A szupermodell Claudia Schiffer első hollywoodi filmszerepe volt ez a film, mindössze 24 évesen.

(ZeroHero)